Büyük devrimci GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'TEN ÖZÜR DİLİYORUZ.

Yüce Türk onur ve şerefinin tartışmaya açık hale getirilmesine izin verdiğimiz için özür diliyoruz.

Bir millete yöneltilebilecek en büyük suç olan soykırım iddialarını, bireysel hesaplar uğruna ********ce kabul edecek bireyler (kullar) yetiştirdiğimiz için özür diliyoruz.

Bu kutsal topraklarda, milletin mutluluğu, refahı, tam istihdamı ve her şeyden önce tam bağımsızlığı için verilecek olan savaşta en ön saflarda bulunması gereken gerçek aydınlar yerine ceplerini dolarlarla, avrolarla dolduran brüksel lahanaları, vatan hainleri ürettiğimiz için özür diliyoruz.

Ülkenin şan ve şerefinin ayaklar altına alınmasını, sınırlarının tartışılmasını, Türklüğe hakaret edilmesini demokratikleşme sayan işbirlikçi zihniyeti hortlattığımız için özür diliyoruz.

"Ne mutlu Türk'üm diyene!" anlayışını anlayıp, anlatıp bunu milli birlik temelinde pratiğe dökemediğimiz ve parlementoda mozaik safsatası yapan bölücüleri susturamadığımız için özür diliyoruz.

Emperyalizm savlarının savunulmasının özgürleşme ve aydınlanma olmadığını, aksine bu görüşün tutsaklık ve esareti simgelediğini, uluslararası sermaye güçlerine boyun eğmek demek olduğunu halka anlatamadığımız için özür diliyoruz.

Ulusal tezler yerine emperyalist tezleri destekleyen cumhurbaşkanı seçilmesine izin verdiğimiz için, köşkü basıp, o adamı oradan çıkarıp istiklal mahkemelerinde yargılayamadığımız için özür diliyoruz.

İçinde bulunduğumuz durumun şeraitini ölçüp, biçip, uygun bulmayıp senin imzanı bu ********lerin göğsüne dağlamadığımız için özür diliyoruz.

En yakın zamanda, bütün bunları telafi ettikten sonra, gecikme için özür dileyeceğiz.


Bunu geniş kitlelere ulaştırmak, Türk'ün adını katile çıkarmanın demokratikleşme, özgürleşme olmadığını anlatmak, Türk'üm diyen ve bu topraklarda yaşayan her bireyin varoluşunun ön koşuludur.

Teşekkürler.