Çok etkili bir yol biliyorum. Ama genetik yapın müsait mi bilmem. Ben 114 kg dan 60 günde 89 Kg düştüm. Üstelik ne diyet yaptım nede başka bir şey.

Nasıl mı ? Benimkisi genetik ama sende o yola başvurmak istiyorsan sırrı şurda. Çatlayana kadar çukulata ye, baklava ye, tatlı ne bulursan onu ye :) İnanmıyormusun...

Şimdi tatlı şeyler kana en çabuk karışan ve en zor sindirilen gıdadır. Siz çok tatlı yediğinizde pankreyasınızda onu sindirmek için daha çok insülin üretir, ama insülin sonsuz değildir vucutta. Bir süre sonra tükenecektir. Tükendiğinde ne mi olur, vucut sindirmeyi bırakır ama vucudun o gıdalardan sindirim yolu ile elde ettiği malzemelere ihtiyacı var, peki nerden temin edecek bunu tabi depodan yani yağlardan ve hooop başlarsın benim gibi günde 500 gr oturduğun yerde zayıflamaya.

Bu methodun tek kötü yani Şeker hastası olursun :) Gerçi hoş obezitede şeker hastalığına neden olduğu için er yada geç zaıflarsın pankreyasının daha ne kadar insülin üreteceğine bağlı...

Ama tum bunlar başına gelmeden zayıflamak istiyorsan arkadaşları dinle bol spor ve az yemek vede bol bol su, sandığından çok daha etkili. Al bir sırt çantası ve taşla doldur en yakın dağa her gün in çık yanına erzak alma 1 hafta sonra manken gibi olmazssan gel yanıma :))) Bundan etkilisi yoktur :)))