+ Konuya Yorum Yaz + Yeni Konu Aç
Gösterilen sonuçlar: 1 ile 2 Toplam: 2

Baskılı Fermuar Modelleri

Kadınlar Külübü Kategorisi Bu günlerde Ne Moda? Forumu Baskılı Fermuar Modelleri Konusunu okuyorsunuz, Konu içeriği kısaca ->> Fermuar ın fark edilmemesini sağlamak için ne yapmalıyız? Hazır giyim, ev tekstili, çanta ve seyahat ekipmanlarında yaygın olarak kullandığımız fermuarların ...

 1. #1
  - Çevrimdışı
  Üyecik
  Üyelik tarihi
  Feb 2017
  Cinsiyet
  Erkek
  Mesaj
  9
  Rep Gücü
  2

  Post Baskılı Fermuar Modelleri

  Fermuarın fark edilmemesini sağlamak için ne yapmalıyız? Hazır giyim, ev tekstili, çanta ve seyahat ekipmanlarında yaygın olarak kullandığımız fermuarların bütünlüğü bozmaması için kurtarıcımız baskılı fermuarlardır. Özellikle fermuar kullanmak zorunda olduğumuz ancak fark edilmesini istemediğimiz alanlarda baskılı fermuar doğru tercih olacaktır. Fermuar üzerine özel olarak “Picta” tekniği ile yapılan baskı sayesinde fermuar kullandığınız belli bile olmayacaktır. Fermuarın dişli ve şerit kısımlarına yapılan baskı fermuarın görünmemesini sağlar. Fermuarın iç tarafında kalan dişli kısım dışarıdan fark edilmeyecek şekilde tasarlanmıştır. Baskılı fermuar üretimleri sırasında yüksek kalite baskı yapıldığından dolayı kullanıldığı alanda bütünlük sağlar ve dikkat çekmez.

  Baskılı fermuarlar naylon fermuar ve kemik fermuar modellerinde rahatlıkla uygulanabilir. Naylon fermuar ve kemik fermuarın kullanılabildiği her alanda baskılı fermuarları kullanabilirsiniz. Gelinlik, abiye, mont, pantolon, çanta, ayakkabı ve daha bir çok alanda kullandığımız fermuarların genel görüntüyü bozmaması için baskılı fermuarları kullanmalıyız. Örnek verecek olursak; abiye dikimi sırasında mecburen kullandığımız fermuar elbisenin arka kısmından görünerek elbisenin şıklığına gölge düşürecektir. Elbisenin desenine uyum sağlamayan düz renkteki fermuar yerine elbisenin bütününe uyum sağlayan sizin istediğiniz bir baskı ile fermuarınızı gizleyebilirsiniz. Baskılı fermuarların kullanımı da bir hayli rahattır. Fermuar üzerinde bulunan baskılar yıkama sonrası reaksiyona uğramaz ve hiç bir şekilde bozulma yapmaz.

  Baskılı fermuarlar rahat kullanımı ve görüntüsü dolayısıyla size bir çok alanda avantaj sağlamaktadır. Tekstil, aksesuar ve birçok sektörde kullanılabilecek baskılı fermuarları Fermuar.com’ dan temin edebilirsiniz. İstediğiniz desen ve renkte fermuar üretimi yapan Fermuar.com sizlere en uygun baskılı fermuar fiyatlarını sunacaktır. Baskılı fermuarlar hakkında detaylı bilgi almak ve fiyatlarını öğrenmek için 0212 642 31 00 telefon numarasından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Kaynak: Baskılı Fermuar -

 2. # ADS
  İlginizi Çekebilir
  Üyelik tarihi
  Daima
  Mesaj
  Çok:)
   

 3. #2
  - Çevrimdışı
  Üyecik
  Üyelik tarihi
  May 2017
  Cinsiyet
  Kadın
  Mesaj
  2
  Rep Gücü
  1

  Post Baskılı Fermuar Modelleri

  Baskılı fermuar, kullanıldığı alanda fermuarın fark edilmemesini sağlar. Fermuar üzerine ‘Picta’ tekniği ile yapılan yüksek kaliteli desen baskısı sayesinde kullanıldığı ürünlerde bütünlük sağlar. Özellikle fermuar kullanılması gereken ve desenli olan ürünlerde baskılı fermuar modelleri kullanılmaktadır. Baskılı fermuarlar; naylon fermuar ve metal fermuar modellerinin şerit kısmına özel dijital baskı yapılarak üretilmektedir.

  Firmaların ve kişilerin istediği doğrultusunda belirlenen desen naylon fermuar veya metal fermuar üzerine yapılmaktadır. Fermuarın şerit kısmında baskı olduğu için ürün ile bütünlük sağlarken fermuarın dişli kısmı ise iç tarafa doğru gelmektedir. Nice Fermuar olarak sizlerin istediği desende ve uzunlukla baskılı fermuarları üretmekteyiz.

  Baskılı fermuarı güvenle kullanabilirsiniz. Baskılı fermuar kullanımı sırasında ilk akla gelen fermuarın yıkama sonrası reaksiyonlara uğramasıdır. Baskılı fermuarların diğer fermuar çeşitlerinden bir farkı yoktur. Fermuar yıkama reaksiyonları dikkate alınarak yıkandığı zaman üzerindeki desen baskıları hiçbir şekilde deforme olmaz ve rahatlıkla kullanılabilir. Baskılı fermuarların kullanım alanlarına baktığımız zaman daha çok şık kıyafetlerde yaygın olarak kullanılır. Abiye, gelinlik, ferace gibi şık kıyafetlerin yanı sıra kapüşonlu, Sweatshirt, kot pantolon vb. spor kıyafetlerde de kullanılır.

  Baskılı fermuarların her alanda rahatlıkla kullanılması ve fark edilmemesi firmalar için büyük avantaj sağlamaktadır. Şık ürünlerde fermuarın genel görünüşü bozmaması için dilediğiniz deseni fermuar üzerine baskı olarak yaptırabilirsiniz. Kaliteli baskılı fermuar ve fermuar çeşitlerinin üretimini yapan Nice Fermuar sizlere uygun fiyatlı toptan fermuar satışı yapmaktadır. Baskılı fermuar fiyatlarını toptan fermuar fiyatlarıyla satın almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Benzer Konular

 1. Fermuar Modelleri, Fermuar Bileşenleri ve Fermuarların Sınıflandırılması
  1nicefermuar Tarafından Bu günlerde Ne Moda? Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 19-07-2017, 03:42 PM
 2. Naylon Fermuar Modelleri Nelerdir?
  1nicefermuar Tarafından Bu günlerde Ne Moda? Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 05-07-2017, 02:08 PM
 3. Kemik Fermuar Modelleri Nelerdir?
  1nicefermuar Tarafından Bu günlerde Ne Moda? Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 30-06-2017, 05:17 PM
 4. Fermuar Ekran Kilidi Uygulamaları
  dogangunes Tarafından Android işletim sistemi Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 16-10-2015, 04:53 PM
 5. Fermuar modası
  simqe Tarafından Kadın Modası Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 25-01-2010, 12:31 PM

Anahtar kelimeler

Yukarı Çık