Gösterilen sonuçlar: 1 ile 3 Toplam: 3
 1. #1
  Tecrübeli Üye sibel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Nov 2005
  Nerden
  Samsun
  Mesaj
  333
  Rep Gücü
  79

  Gençlik ve Güzellik Mucizesi anti-aging Türkiye de

  Avrupa’da, kadınlar arasında büyük ilgi gören anti-aging gıda kapsülü Inversion F, Türkiye’de piyasaya sunuldu. 30 ve üzeri yaş grubundaki kadınlar arasında yapılan araştırmalar sonucu olumlu etkileri kanıtlanan “Inversion F”, saç, cilt, tırnaklar ve vücut üzerinde kalıcı olumlu etki sağlarken, metabolik fonksiyonları hızlandırarak genç ve güzel bir görünüm kazandırıyor.

  Fransa’da yapılan klinik araştırmalar sonucunda vücut üzerinde dört tamamlayıcı etkisi olduğu ispatlanan “Inversion F”, saçlar, tırnaklar, cilt ve vücuda gençlik aşılarken çevresel faktörlerle vücuda zarar verebilecek olumsuz etkilerden de korunmayı sağlıyor.

  Inversion F”, antioksidan etkisi ile serbest radikallerin cilde, saça ve tırnaklara vereceği zararlı etkilerden korurken, termojenik ( yağ yakıcı) etkisi ile vücudun kullandığı enerjiyi arttırıyor, besleyici etkisi ile yenilik ve gelişim için gerekli besin takviyesini sağlıyor ve güçlendirici etkisi ile vücudun ihtiyacı olan dinamizmi kazandırıyor. “Inversion F”, kadınlar için çok önemli olan saç, cilt, tırnaklar ve vücut üzerindeki dört etkinin bir arada gerçekleşmesini sağlayan bir formül içeriyor.

  Kadınlar için geliştirilen ilk anti-aging gıda takviyesi olma özelliğine sahip “Inversion F”, gümüş ve kırmızı olmak üzere iki kapsülden oluşuyor. Omega 6, Yeşil Çay Özleri, C Vitamini, Çinko içeren 2 adet kırmızı kapsül kahvaltı sonrasında; Omega 3 Balık Yağı, Üzüm Özleri, B2, B5, B6, B8 vitaminlerini içeren 1 adet gümüş kapsül ise akşam yemeklerinden sonra kullanılıyor. 30 yaş ve üzerindeki kadınlar arasında yapılan araştırmalar sonucunda olumlu etkileri kanıtlanan “Inversion F”, Nisan ayından itibaren eczanelerde ve güzellik merkezlerinde satışa sunuldu.

 2. #2
  Aktif Üye Karakarizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Jan 2007
  Mesaj
  1.415
  Rep Gücü
  296

  Cevap: Gençlik ve Güzellik Mucizesi anti-aging Türkiye de

  Tırnak ve saç güzelliğinden bahsediyorsunuz anlamadım?
  Saçlarda mı ihtiyarlar ve tırnaklar

 3. #3
  Tecrübeli Üye sibel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Nov 2005
  Nerden
  Samsun
  Mesaj
  333
  Rep Gücü
  79

  Cevap: Gençlik ve Güzellik Mucizesi anti-aging Türkiye de

  Alıntı daviddewitte´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
  Tırnak ve saç güzelliğinden bahsediyorsunuz anlamadım?
  Saçlarda mı ihtiyarlar ve tırnaklar
  Anti-Aging Nedir?
  Anti-Aging kelime anlamı olarak "yaşlılığa karşı" demektir. Anti-Aging terimini tıbbi olarak, aktif tedbir alma veya koruyucu tıp olarak nitelendirebiliriz. Anti-Aging yaşlanmayı mümkün olduğu kadar yavaşlatmak ve vücudun bir bütün olarak orantılı ve sağlıklı yaşlanmasını sağlamak amacıyla uygulanır. Cilt dokusunu ve bağlayıcı hücreleri yenilemek, hormonal dengesizlikleri erkek ve kadında ayrı ayrı ele alarak dengelemek, cinsel gücü ve sağlığı arttırmak, yaşlanma sonucu oluşabilecek hastalıklara karşı erken tanı ve önlem almak Anti-Aging 'in uygulama amaçlarından başlıcalarıdır.

  Anti-Aging uygulamasında hedef, yaşlanma sonucu hastalanmaları önlemek, güç kaybını engellemek ve daha uzun süre genç kalmayı sağlamaktır. Yaşlanma aşamaları günümüzde ölçülebilmekte ve değiştirilebilmektedir. Anti-Aging uygulamasında insanların ileri yaşlarda yakalanabilecekleri hastalıklar, vücuttaki hormonlar ve maddeler belirlenir ve dengelenir. Anti-Aging teşhisi bireyseldir. Önce detaylı bir danışmanlık hizmeti ve laboratuar tetkikleri ile başlar ve yaşlılığa özel parametrelerin ölçümleri için çeşitli imkanlar sunar.

  Anti-Aging programları yaş ilerlemesine bağlı olarak oluşan hastalık risklerini saptayarak gidermeye çalışan, bu yolla uzun ve sağlıklı yaşama ulaşmayı amaçlayan tıbbi tedavilerdir. Yaşlanmanın pek çok sebebi vardır, ama en önemli 3 faktörü büyük ölçüde kontrol edebiliriz: Serbest radikaller, hormonların azalması ve sağlıksız yaşam. Siz de bu faktörlere savaş açarak, uzun yıllar gençliğinizi koruyabilirsiniz.
  İnsan yaslanınca Saclarıda yaslanır (gücsüzlesir) Tırnaklarıda. Bu kapsul yaslanmayı geciktiriyormus. Ben denemedim Deneyen bir uyemiz sonuclarını yazarsa memnun olurum

Benzer Konular

 1. Türkiye'nin Güzellik Kraliçeleri
  Gül@y Tarafından Nostalji (Mazi'den Kalanlar) Foruma
  Yorum: 12
  Son mesaj: 22-01-2017, 12:05 AM
 2. Genetik Yollarla Işık Üretim Mucizesi ve Lux Operonu Mucizesi
  meridyen2 Tarafından Biyoloji Forum'u Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 31-03-2011, 12:15 AM
 3. Anti-kapitalist olmadan anti-emperyalist olunabilir mi?
  SOSYALİST Tarafından Vip Salonu Foruma
  Yorum: 1
  Son mesaj: 28-01-2011, 09:07 PM
 4. ey gençlik
  tntcool Tarafından Serbest Kürsü Foruma
  Yorum: 4
  Son mesaj: 15-03-2010, 01:10 AM
 5. Anti-aging vitaminler işe yarıyor mu?
  mopsy Tarafından Sohbet ve Dedikodu Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 13-07-2009, 11:16 PM
Yukarı Çık