Şirketimiz Hakkında
Oriflame, geleneksel perakende dünyasından uzak, bağımsız satış ekibiyle kaliteli doğal cilt bakım ve güzellik ürünleri satan bir kozmetik şirketidir.

Doğrudan satış yöntemi sayesinde müşteriler, tanıdıkları ve güven duydukları kişilerden tavsiyeler ve ilham almaktadır. Ürünleri doğrudan satın almak hem pratik hem de güvenilir bir yöntemdir.

Bir Oriflame Güzellik Danışmanı olmak, sınırsız bir gelir ve kariyer fırsatına, kişisel gelişim imkanına ve sıcak bir aile ortamı sunan global bir topluluğun parçası olma olanağına sahip olmak demektir.

Oriflame, “yapabilirim” ruhuyla nitelendirilen, merkeziyetçi olmayan bir yönetim sistemine, genç ve girişimci atmosfere sahip olan bir şirkettir.

Oriflame Kozmetik günümüzde, dünyanın en hızlı büyüyen kozmetik şirketlerinden biridir. 59 ülkede kozmetik ve kişisel bakım ürünleri satışı konusunda faaliyet gösteren Oriflame, 30’dan fazla ülkede lider konumundadır. 2.1 milyon civarında bağımsız Güzellik Danışmanından oluşan satış gücü ile kaliteli kozmetik, cilt bakım ürünleri ve parfümlerden oluşan geniş bir ürün yelpazesini pazarlamaktadır.

Şirket her ne kadar hızlı bir büyüme göstermiş olsa da, kuruluşunda belirlediği Doğal İsveç Kozmetik Ürünleri’nin arkadaştan arkadaşa satılması modelini her zaman korumuştur.

Oriflame günümüzde:
• Yaklaşık 1 milyar Euro’luk yıllık satış cirosuna
• 2.1 milyon Güzellik Danışmanına
• 6200 çalışana
• 800’den fazla kozmetik ürüne
• 35 ayrı dilde, yılda 94 milyondan fazla basılan katalog adedine ulaşmıştır.

Oriflame Kozmetik Doğrudan Satış Derneği üyesidir. Doğrudan Satış Derneği, Avrupa Doğrudan Satış Dernekleri Federasyonu (FEDSA) ve Dünya Doğrudan Satış Dernekleri Federasyonu (WFDSA) üyesidir.1978 yılında kurulmuş olan WFDSA doğrudan satış endüstrisini global olarak temsil etmektedir