Lotoda 10 milyon sterlin kazandıktan sonra hayatının aşkı olarak tabir ettiği Lisa (42) ile tanışan 62 yaşındaki Joe Johnson, sevgilisini fakirlik testinden geçirdi. İngiliz News of the World gazetesinin haberine göre, 1 yıl boyunca Lisa’dan zengin olduğunu saklayan, onu en ucuz restoranlara götüren Johnson, sonunda Lisa’nın onu parası için sevmediğine ikna oldu ve ilk görüşte aşık olduğu Lisa ile evlendi.ÇOK MUTLULAR

Loto milyoneri Johnson, “Lisa’yı ilk gördüğümde, kendi kendime ‘İşte evleneceğim kadın’ dedim. Ancak benim zengin olduğumu bilmemeliydi. Çünkü beni ben olduğum için sevmeliydi. Param için değil” diye konuştu. Tam 12 ay boyunca milyoner olduğunu saklayan Johnson, onu en fazla 20 sterlin hesap ödediği restoranlara götürdü. Porsche Carrera marka arabasını göstermedi ve testten geçtiğini görünce ona 200 bin sterlinlik bir elmas yüzükle evlenme teklifi etti. Çiftin şimdi 17 aylık bir oğulları ve çok mutlu bir evliliği var.

Turk erkekleri bunu yıllarca yapıyor! Bizde erkekler Asklarını denemek icin fakirliklerini saklayıp zengin rolu yapıyorlar :) :smile:
Ne dersiniz?