+ Konuya Yorum Yaz + Yeni Konu Aç
3. Sayfa, Toplam 3 BirinciBirinci 123
Gösterilen sonuçlar: 21 ile 22 Toplam: 22

Aşkı tanımla, cümle içinde kullan

İnsan İlişkileri Kategorisinde ve Ask ve Sevgi Forumunda Bulunan Aşkı tanımla, cümle içinde kullan Konusunu Görüntülemektesiniz, Konu içerigi Kısaca ->> Aşk, tanımlanamayandır. Bilinen hiç bir sözle, bilinen hiç bir cümleyle anlatılamayandır. Sadece hissedilen ve hissettirendir.

 1. #21
  İNCİ
  Misafir..
  Aşk, tanımlanamayandır. Bilinen hiç bir sözle, bilinen hiç bir cümleyle anlatılamayandır. Sadece hissedilen ve hissettirendir.

 2. #22
  çaresizim.
  Misafir..

  aşkın yokluğunda döktüğüm kan kalbimin göz yaşıdır.

  Aşk çok özel bi duygudur. Herkesin içinde yaşadığı tutkudur aşk. Geçici değil ömürlükdür kimine göreyse rüzgardır aşk. Yani aşk herkesin aşkından farklıdır hiç Bi aşk hiç Bi aşkın sıcaklığıyla acısıyla mutluluğuyla ölçülemez. Bana göre aşk ölümle kavga eden birisinin yasını tutmak çaresizce zamanı beklemek hergün ağlamak ağladıkca yalnızlaşmak yalnızlaştıkca yok olmakdır, belkide aşk sadece acıdır. Hayatınızı çukura sürükleyendir dipsiz kuyularda kaybolmakdır. Kim bilebilir ki kimse kimsenin içinden geçen acıyı mutluluğu anıları gözyaşlarını çaresizliğini hissedemez. Her aşk özeldir. Ben aşkımı kaybettim, hani derler ya dünyanın en uzak ucunada gitsen alır gelirim seni diye işte onlar sadece söz. Neden biliyomusunuz? Çünkü ben onu ne kadar çok sevdiysemde gidemedim yanına çünkü gerçekten dünyanın diğer ucunda oysaki Allaha günlerce aralıksız ağlarken çok yalvardım sadece bir kez görüp onu izlemek için sarılmak için hiç içime çekemediğim kokusunu kalbimin ortasında hissetmek ve hissettiğim son el olmasını istedim. Ama olmuyo naptıysam ne istediysem ne kadar beklediysemde olmuyo belki iyi gidiyo tedavisi bilmiyorum belki dönücek tekrar ama dönse bile eskisi gibi olamıcazki çünkü içim parçalanıyo onun hafızasının sıfırlandığı geçmişi hatırlamıcağı için. Ölmek istiyorum ben ölmek istiyorum ne tutunucak bi dalım nede bi umudum var pes etmek üzereyim ne anılarımı silebiliyorum nede onu kalbim kaldırmıyo artık bu kadar çaresizliği...

Benzer Konular

 1. Hotmail'den kullan-at mail adresi
  YukseLL Tarafından Msn, icq, skype, chat, irc, mirc Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 08-02-2011, 09:25 PM
 2. cümle alem
  Gül@y Tarafından Süper Sözlük Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 29-09-2009, 09:43 PM
 3. üç beş cümle !
  LENİN Tarafından Edebiyat Foruma
  Yorum: 2
  Son mesaj: 28-03-2009, 12:16 AM
 4. Önce kullan sonra öde
  SMN Tarafından Adsl Network Ağlar Foruma
  Yorum: 1
  Son mesaj: 01-05-2008, 05:29 PM
 5. Yorum: 0
  Son mesaj: 08-10-2007, 04:07 PM
Yukarı Çık