CANIM,

Sen buradan gideli tam beş gün oldu. Şu anda balkondayım. Elif im uyudu erkenden. Yalnızım, yapacak bir şey bulamadım. Daha doğrusu birşey yapacak ne isteğim nede gücüm vardı. Çay demledim, hem içtim hem demlendim.
Büyük bir boşluk var bu şehirde. Kaldırımları, sokarları, telefon kulübeleri seni soruyorlar bana. Nereye gitti diye. Küstü gitti diyorum. O ekmek fırınının önünden geçerken içeriye bakamıyorum. Yahu neden orası bana seni hatırlatıyor ki yani neden? Anlayacağın senin yokluğuna ben zor alışırım.
Tek isteğim günler boyu uyumak, uyumak, uyumak... Senin yokluğunu kabullenebilmemin tek çaresi gibi... Uyumak... Ama gözlerimi kapattığımda bile yine senin yüzün geliyor aklıma.x, Uyuyamıyorum canım.
Geç oldu ama sen nasılsın?Çok istekliydin gitmeye.Umarım herşey istediğin gibi olur.Ama ben sana söyleyeyim, çok sürmez tekrar buraya döneceksin. Bırak da en azından bununla kendimi avutayım.
Keşke mutluluklar, sevinçler geçici olmasa. Ama hayat bu insana dair herşeyi barındırıyor içinde.Son konuşmamızda yine hüzün vardı sözlerinde.Hüzün sana yakışmıyor. Ben seni hep gülerken hatırlamak istiyorum. Hoşçakal.
Sevgilerimle...
MAVİ
Kaynak : Bilgisayarım klasörümdeki etkili yazılar