Gösterilen sonuçlar: 1 ile 3 Toplam: 3

Iki satırlık adamlar

İnsan İlişkileri Kategorisinde ve Ask ve Sevgi Forumunda Bulunan Iki satırlık adamlar Konusunu Görüntülemektesiniz, Konu içerigi Kısaca ->> İKİ SATIRLIK ADAMLAR Eveeettt, hadi bakalım artık toparlanma vakti.. Kaldır bakalım kendini oturduğun o sıcak yerden… Çık dışarı! Limit aşımı,

 1. #1
  Eftelya
  Misafir..

  Iki satırlık adamlar

  İKİ SATIRLIK ADAMLAR
  Eveeettt, hadi bakalım artık toparlanma vakti..

  Kaldır bakalım kendini oturduğun o sıcak yerden… Çık dışarı!

  Limit aşımı, zaman aşımı, sabır taşımı vs hangine koyarsan koy kendini. Dur bakalım bu beyaz gömleğini al, unutma, ciddi görünüşün için lazım. Kravatını da al, al al al, kalkan olarak kullandığın şu işe yaramaz dosyalarını da al, seni büyütmüyorlar, bak bir sürü parfüm şişen var burada, etki-tepki meselesi, bunları da al.

  Sen de mi buradaydın? Nerde? Bilgisayar başında mı? Al o bilgisayarı şimdi. Oyun sitelerini de al. Chat arkadaşlarını da götür yanında. Hadi canım, hadi güzelim.

  Ooo kimleri görüyoruz. Bu da buradaymış. Ne vakit geldin sen? Ne? Takipte misin? Kimi, beni mi? Ahh benim kendini zeki sanan salak sevgilim. Ne zaman öğreniceksin birine güvenmeyi? Ne zaman öğreneceksin, herkesi farklı değerlendirmeyi, hiç kimsenin ben, benim de hiç kimse olmadığımı acaba? İnatlaşmamayı, uzlaşmayı.. Bu gözlükleri al, bi de yarından tezi yok bi doktora gidip, içinde bastırdığın o komplekslerinin ayarını yaptırıver. Hadi canım.

  Sen hala burada mısın? Bak telefonunu unutacaksın. Yapma gözünü seveyim. Sen onsuz yaşayamazsın. Yedek bataryanda burada. Bakım kremlerini aldın mı? Yaşlanıyorsun artık, kırışıklıkların için lazım.

  Du bakayım. Sen, sen, evet sen. Spor salonu giriş kartını unutmuşsun. Unutursan o pazularını şişiremezsin. E malum kasların olmayınca da aslında sen hiçbir işe yaramazsın! Aman haa, dikkat et böyle şeylere.

  Ne var? Niye sersem sersem yüzüme bakıp duruyorsun? Kaşımı kaldırışımdan, gözümü kısışımdan bir şey mi çıkartmaya çalışıyorsun? Sence ben o kadar salak mıyım? Senin somut bi varlık olduğunu bilmiyor muyum? Seninle konuşurken, alt metin geçecek kadar vaktim mi sanıyorsun? Bir anlamı yok! Al al demektir, ver ver! Dur, bunlar odamdaki bazı fotolar. Bunları da al. Geceleri kurgu filmin lazım olabilirler.

  Eveett, nerde kalmıştık? Şekerim kalk ordan demedim mi ben sana? 5’ten sonra kıçını kakıp oturacağın, karşılığında da büyük aşk bekleyeceğin bir otobüs durağı biliyorum karşıda. Ayaklarında kireçlenme başlangıcı olabilir. Diğer arkadaşlara tutunup sürünürsün. Bırak o kalemleri yerine. Kalemler benim. Kumanda senin. Kumandayı al. Pilleri çok zayıfladı. Artık beni kumanda etmiyor. Kısmetse benden sonrakine, hadi bakalım, kalk kalk kalk…

  Şşşşştt, bak zevzek arkadaşların seni çağırıyor. E olacağı buydu. Beni onlarla bir tutarsan günün birinde başına bunların geleceğini bilmen gerekirdi. En başında ne konuşmuştuk seninle. İş başka, aşk başka demiştik dimi tatlım. Sen ne yaptın? En özel yemeğimiz de bile işten bahsedip midemi bulandırdın. Yetmezmiş gibi, arkadaşlarının yanında bana da arkadaşınmış gibi davrandın. O yüzden şimdi seni daha huzurlu bir hayata kavuşturuyorum ve sonsuza dek, o sevimli arkadaşlarına bırakıyorum. Güle güleee….

  Aaa olmadı ama. Yine ne var? Kaprislerini mi unuttun? Olur mu? Ayol onlar senin kişiliğin. Kişiliğini burada bırakamazsın cicim. Bak bütün teferruatların burada. Kıskançlıklarını da koydum al. Dur bi dakika! Anahtar teslimi yapalım. Evet hepsini. Dış kapınınkini de. Bu adresi defterinden sil. Rica ederim “Ayrıldık” olarak algılama! “Game Over” canım. Hoşçakaaaallll…

  Sen hala burada mısın? Ama artık senin saatin işlemiyor burada. Anlatamıyorum galiba. Akşam 7’de yemek, sabah 6’da spor olayımız bitmiştir. Senin için iyi bir robot ayarlayıp, göndermeye çalışırım. Daha fazlasını bekleme lütfen. Bi dakika bekle. Tamam. Kızlarını unutmuşsun. Sıra numaralarını okuyabilecek misin? Yardım edeyim mi? Bak benden sonra “G” harfiyle devam edeceksin. Ben buradan kendimi sildim. Sonuna kadar gelip, bi daha başa dönersin. Tamam mı? Anlaştık mı? Aıshammer başlangıcı olabilir? Çok normal. Tanıdığım bir ürolog yok, hayır, üzgünüm. Zaten bu benden sonrakinin problemi. Bir dakika. Al oyununu, ver sevgimi!!! Şimdi kapat kapıyı... Çık dışarı!!! Hadi…

  --“ Alo… Acenta mı?... Bi rezerve yaptırmak istiyorum… Tek kişi… Hayır dönüş istemiyorum. Yalnızca gidiş… Bermuda Şeytan Üçgenine…"

  GAME OVER
  kaynak

 2. #2
  güney
  Misafir..

  Cevap: Iki satırlık adamlar

  muhteşem olmuş canım..
  nerden buldun bu enfes yazıyı...
  Kendilerini "var" zannedenlere aslında nasılda "yok" olabileceklerine dair........
  emeğine sağlık....

 3. #3
  blueice
  Misafir..

  Cevap: Iki satırlık adamlar

  Çok güzel anlatmış zamane durumlarını, bravooo.

Benzer Konular

 1. Ben sadece iki satırlık bir telgrafın yarattığı bilim adamıyım
  YukseLL Tarafından Mustafa Kemal Atatürk Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 04-07-2014, 09:38 AM
 2. Adamlar ve meydanlar
  YukseLL Tarafından Özgün Makaleler Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 23-03-2014, 06:46 AM
 3. Lacivert gölgeli adamlar
  tiyatroyansıma Tarafından Tiyatro Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 10-02-2011, 11:11 PM
 4. İki Satırlık Şiirler
  kasev Tarafından Şiir Foruma
  Yorum: 1
  Son mesaj: 12-04-2010, 05:50 PM
 5. En İyi Adamlar/ Charles Bukowski
  mopsy Tarafından Kitap Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 15-03-2010, 09:46 PM
Yukarı Çık