Gösterilen sonuçlar: 1 ile 2 Toplam: 2
 1. #1
  Süper Aktif Üye simqe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Sep 2008
  Nerden
  Türkiye
  Mesaj
  3.362
  Rep Gücü
  67755

  Türk kadını güzeldir

  Ne kolay eleştirmek bir kadını, erkekler için. Kaşını, gözünü, boyunu, posunu, kilosunu, huyunu, suyunu, yapabildiğini, yapamadığını, ayaktaki halini, yataktaki halini, anneliğini, karılığını, evlatlığını...
  Ne çok şey isteniyor kadınlardan özellikle Türk kadınlarından. Güzel ol ama başkalarının sana bakacağı kadar değil, bakımlı ol ama para harcama bal mal sür, akıllı ol ama hayatındaki erkekle beraberken salakmışsın gibi davran, çocuk doğur, hamileyken iç organlarının yeri bile değişsin, neredeyse insanlıktan çık ama zayıf kal, kadın kal, yatakta anneliğini unut ama anneyken kadınlığını unut, iki çocuk büyüt bu arada evin çiçek gibi olsun, sen çiçek gibi ol, çalış eve para getir ama adamı ezme, nasıl harcayacağına o karar versin, anneni babanı gururlandır, kocanı gururlandır, çocuğunu gururlandır ama sen gururlanma, şımarırsın falan, hoş değil!
  Tuhaf şeyler okuyorum, “şişman kadın sevmem” mesela. Nasıl yani? Size bir şey itiraf edeyim, biz Türk kadınları da çirkin erkek sevmiyoruz aslında. Ama coğrafi durum diye bir şey var. Her insan gibi her halk da kendi kaderini yaşıyor!

  Bir insanın özellikleri arasında sayacağınız ilk şey midir şişmanlık? Arkadaşın nasıl biri? Şişman! Anneni bana anlatsana? Şöyle anlatayım, şişman! Evlendim şişmanladı. Sen ne oldun, terbiyesiz mi? Erkeklerimiz de Latin kanı taşımıyor, görüyoruz. Kadınlar için güzel vücut oranları var da, erkekler için yok mu? Santimetre vermeyeyim, sizin kadınlara yaptığınızı sizlere yapmamak için. Tek bir şey söyleyeyim, bacak uzunluğunuz vücut uzunluğunuza eşit mi mesela? Yani sizleri zayıflıkta kurtarmıyor ama bizim sesimiz çıkmıyor.

  Ben başka Türkiye' de yaşamıyorum. Köylüsünden, kentlisine görüyorum insanlarımızı. Allı morlu şalvarlarının içinde yuvarlak yüzü, güzel gözleri, kırmızı yanakları, sürekli gülen yüzleri ile tercih ederim kadınlarımızı erkeklerimize.

  Akıllı olun derim ben, çok şey istemeyin ki, bir gün salak gibi davranmak istemeyen biz Cadılar gibi kadınlar da sizlerin eksikliklerini gözünüze sokmasınlar. Türk erkekleri olarak Türk kadınlarını aşağılamak size bir şey kazandırmaz. Bazen öğretilerle bazen genlerinde taşıdığı mükemmel eş olma dürtüsüyle yaşayan kadınların ülkesidir Türkiye. Bunun kıymetini bilin.

  Ve son olarak çok ama çok güzel kadınların ülkesidir Türkiye. Güzel kaş, göz, iyi analık, iyi eşlik bir yana dursun, koca yürekli kadınların ülkesidir Türkiye...


  Ceyno GÜR TOKER

 2. #2
  Süper Aktif Üye kirmizigül - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Jan 2008
  Nerden
  Istanbul, Turkey, Turkey
  Mesaj
  3.148
  Blog Mesajları
  22
  Rep Gücü
  18820

  Cevap: Türk kadını güzeldir

  simge hanim cirkin kadin yoktur huyucirkin kadin vardir ama eyitin nasil giyilir nasil
  konusulur nasil,taran ve nasil bayanir eyitim cok önemlidir bunlari bilen kadinlar güzeldir.

Benzer Konular

 1. Ey Türk Kadını
  mopsy Tarafından Sohbet ve Dedikodu Foruma
  Yorum: 4
  Son mesaj: 24-01-2015, 11:24 AM
 2. Kahraman Türk Kadını
  simqe Tarafından Mustafa Kemal Atatürk Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 04-03-2010, 02:52 PM
 3. Türk Kadını Seç/Seçil
  mopsy Tarafından Özgün Makaleler Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 05-01-2010, 08:16 AM
 4. Türk kadını boşanıyor !
  Nil@y Tarafından Sohbet ve Dedikodu Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 17-04-2008, 09:54 AM
 5. Atatürk ve Türk Kadını
  Nil@y Tarafından Mustafa Kemal Atatürk Foruma
  Yorum: 3
  Son mesaj: 14-10-2006, 09:16 AM
Yukarı Çık