+ Konuya Yorum Yaz + Yeni Konu Aç
Gösterilen sonuçlar: 1 ile 1 Toplam: 1

Bır Kadının Kalbi Sırlarla Dolu Bir Okyanustur

Kadınlar Külübü Kategorisi Sohbet ve Dedikodu Forumu Bır Kadının Kalbi Sırlarla Dolu Bir Okyanustur Konusunu okuyorsunuz, Konu içeriği kısaca ->> Bir kadın çocuktur bazen,,çocuk gibi davranmayı sever. Erkeğin kendisine bir çocuğa gösterdiği şefkati göstermesini ister.bir çocuğu okşar gibi incitmekten korkarak ...

 1. #1
  blueice
  Misafir..

  Bır Kadının Kalbi Sırlarla Dolu Bir Okyanustur

  Bir kadın çocuktur bazen,,çocuk gibi davranmayı sever.
  Erkeğin kendisine bir çocuğa gösterdiği şefkati göstermesini ister.bir çocuğu okşar gibi incitmekten korkarak sevmeli erkek kadını..ama hiç bir kadın çocuk muamelesi görmek istemez.söylediği şeyler çocukça da olsa dinlenilmesini,dikkate alınmasını ister.yani bir kadının çocukluk yapmasına izin vereceksiniz;ama asla onu bir çocuk olarak görmeyeceksiniz..

  Güçlüdür! hatta erkeklerden çok daha güçlüdür.ama bu gücünü herzaman ortaya koymasını sevmez.ister ki,erkeğin gücü kendisine huzur versin.kendi kendine yapabileceği şeyleri bile erkeğin yapmasını bekler.böylece hem daha kadın olduğunu hissedecektir hem de erkeğinin ne kadar güçlü olduğunu görecektir.ancak kadın gücünü göstermek istediğinde onu engelleyemezsiniz.yapmak istediği birşey varsa mutlaka yapar.

  Aslında sevgidir,,içinde her zaman sevgiyi taşır.sevdiklerinden kolay ayrılamaz.sevdiklerini kolay kolay kıramaz.zor sever;ama,tam sever.bir kadının tam anlamıyla sevebilmesi için yüreğinin kabul ettiğini beyninin de kabul etmesi gerekir.ve sevmezse de onu asla sevmeye zorlayamazsınız.belki kolayca yüreğine girebilirsiniz.ancak beyninde yer etmemişseniz her an terk edilebilirsiniz.sevmediği halde terk etmeyen kadınlar da var elbette.bunun tek nedeni ise engelleyemedikleri "acımak" duygusudur.

  Çoğu zaman Yalnızdır ( ! ) Hiçbir zaman kadını bütünüyle elde edemezsiniz. Kendisine ait bir dünyası vardır ve orada hep yalnızdır.o dünyaya kimsenin girmesine izin vermez.hiçbir anahtar o dünyanın kapısını açamaz.yalnızlık onun sığınağıdır.o sığınağa ne zaman gireceğine,ne kadar kalacağına hep kendisi karar verir.Sığınaktayken oradan çıkmaya zorlarsanız,onu sonsuza dek kaybedebilirsiniz..

  Bir kadın çılgındır aslında,,neler yapabileceğini erkek aklı hayal bile edemez. Üreticiliğinin sınırı yoktur, ama bunu ortaya çıkartmak için hayatının erkeğini bekler. Hoyratça harcamaz üreticiliğini,,sadece erkeğine saklar.

  Bir kadının gerçek erkeği olmayı başarabilmişseniz çok şanslısınız demektir.çünkü hayatın içinde olan herşey ancak kadınlar olduğunda anlam kazanıyor.yemek yemek,su içmek bile.bir kadının elinden içtiğiniz suyla kendi kendinize bardağı doldurup içtiğiniz su arasındaki lezzet farkını anlayabiliyormusunuz?anlıyorsa nız ne mutlu size.anlamıyorsanız ne yazık ki yaşamıyorsunuz.

  Bir kadını ağlatırken çok dikkat edin çünkü Allah gözyaşlarını sayar..!!!!

  Kadın,,erkeğin kaburgasından yaratıldı,ayaklarından yaratılmadı..!!! öyle olsaydı ezilirdi !! Üstün olsun diye başındanda yaratılmadı......!!

  AMA GÖĞSÜNDEN YARATILDI..Eşit olsun diye,,kolun biraz altında...Korunsun diye..

  KALP HİZASINDA SEVİLSİN DİYE!!!


  alıntı

 2. # ADS
  İlginizi Çekebilir
   

Benzer Konular

 1. Issız bir renkle dolu zaman
  tad1960 Tarafından Şiir Foruma
  Yorum: 2
  Son mesaj: 07-01-2013, 06:10 PM
 2. Siz hiç iktidara dolu, dolu muhalefet olmayı denediniz mi?
  YukseLL Tarafından Özgün Makaleler Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 31-12-2010, 04:50 PM
 3. Hayatı Dolu Dolu Yaşamak Nedir?
  YukseLL Tarafından Serbest Kürsü Foruma
  Yorum: 1
  Son mesaj: 31-07-2009, 01:40 AM
 4. Tarihten zeka dolu o sözler
  YukseLL Tarafından Tarih Forum'u Foruma
  Yorum: 1
  Son mesaj: 07-06-2009, 03:56 PM
 5. İstikbalden haberler veren sırlarla dolu bir şiir
  atmaca34 Tarafından Edebiyat Foruma
  Yorum: 1
  Son mesaj: 13-12-2008, 01:26 AM
Yukarı Çık