Gazeteleri biriktirin ve tekrar yıllar sonra okuyun göreceksiniz ki yalan palavralar çok. Can sıkıntısına yada değişiklik olsun diye yazılan yazılar vardır.

Bilim adamları, Ama hangi bilim adamları ? yetkililer ? kimler ,Doktorlar ama kim ?
Kısaca yıllarca gazetelerde yayınlanan saçmalıkları görmezden gelen insanlar.

Mesela , Şimdiye kadar okuduğum aklımda kalan yalann haberler.

Sarımsak : 1980 li yıllarda sarımsak vücuda çok iyi gelir diye yıllarca insanlara dikte eden aynı gazeteler yıllar sonra. 2006 lu yıllarda sarımsak aslında iyi ama direk yiyince faydalı değilmiş vücudun onu işlemden geçirmesi lazımmış. Yada işlenmiş olarak yenmesi gerekiyormuş dediler. 2010 Gene gün geldi sarımsak gene çok iyiymiş
Kardeşim bu sarımsak nasıl bişey. karar verebilen yok.

Aspirin ;1900 lü seneler Aspirin çok iyi birşey, 1980 hala çok iyi birşey. Sahte aspirin 1950 lere adam ekmekçi hapını 30 yıl aspirin diye satmış kimse uyanamamış taa ki gerçekten bir adamın başı ağrıyana mahkemeye vermesine kadar sürmüş bu.
2000 li senelerde aspirin iyi değilmiş, Midede ülser yapabilirmiş, mideyi delebilirmiş. Mide delinmeleri çok görünürmüş. 2010 lu yıllar Aspirin en büyük mucize ilaç kalpten mideye kadar herşeye iyi geliyor vücudu tazeliyor. of of hergün 1 tane için.

C vitamini : Genellikle sağlıklı sportmen güzel bir kadın fotoğrafı portakal limon koyarlar . Özellikle diyet ile ilgili. 1900 lü yıllardaC vitamini dinamik bir vitamindir. Sizi ayağa kaldırır.
Çok faydalıdır. 2006 lı yıllarda aslında C vitamini faydalı değilmiş. Vücuda girince askorbik asit oluşturuyormuş fazlası zararlıymış. Bize bol bol portakal yiyin diyen gazetecilere ne demeli , yıl 2010 gene portakalı yine bol bol yiyin.

Yumurta : 1900 yü yıllar yumurta çok faydalı, Bal ile süt ile yiyin .1980 li yıllar allerji yapar,1990 lı yıllar sivilce sebebi, kollestrol yapar sizi öldürür. 2000 li yıllar kollestrolden yumurtadan uzak durun 2010 yumurta aslında masum, kollestrol yapmazmış çok faydalı
sayın bilim insanları karar verin yiyecek miyiz yemiyecekmiyiz

Havuç: Beta karoten , A vitamini, 1900lü yıllarda çok faydalı demişler bol bol yiyecekmişiz, 2000 li yıllarda fazlası zararmış 2010 lu yıllarda çok faydalıymış bol bol yemeliymişiz.

Siz o gazetedekileri medyadakileri okuyup kafanızı şişrimeyin hepsi fanii geçici
Ne bulursanız yiyebilirsiniz. Bu yazılarda topluca bakınca mantık bulamıyorum : Yalan bol