Türkiyen’in 2+1 tekniğiyle hazırlanan ilk CD’si .
Haluk ÖZKAN'ın 3 seneyi aşkın bir süredir üzerinde çalıştığı Mutlu Aşk Yoktur albümünde kendisine icracı ve teknik destek olar bir birinden değerli sanatçılar eşlik etmektedir. Albümünün; edit, sound design & masteringlerini Tanju DUMAN'ın; Technical Assistentlığını Klaus YAKA'nın yaptığı ve 2+1 tekniğiyle hazırlanan albümün tüm miksleri, Almanya Hannover kentin de gerçekleştirildi.

Mutlu Aş Yoktur şarkısı yılın en iyi aşk şarkılarından biri olmaya aday .


Yılın en iyi aşk şarkılarından birinine sahip olan Haluk Özkan’ın Çıkış parçası da, albüme adını vern Mutlu Aşk Yoktur’a çekilmiştir.
Albüm de; Nazım Hikmet, Haydar Ergülen, Ahmet Arif ve Enver Gökçe gibi şairlerimizin şiirlerine de yer veren Haluk ÖZKAN şarkılarındaki performansını, şiirleri yorumlamasında da gösteriyor.

Mutlu Aşk Yoktur albümün’de müziğe doyacağız

Türkiye şartların da single ya da maksi single olarak çıkarılan albüme karşı; Haluk ÖZKAN’ 16- parçalık dev bir podüksiyonla müzik severleri müziğe doyuracak.
Aranjmanların tamamını Haluk ÖZKAN’ın yaptığı ve türkülerimizi yorumlarken bizleri şaşırtan yorum ve müzik soundlarıyla yine biz müzik severleri yine büyüleyecek.
İpeksi bir şan tekniğiyle yorumladığı şarkılar yine listelerde üst sıralarda yerni bulurken müzik piyasalarına bir canlılık getirecek.

Haluk zkan Resmi Sitesi
Nano Music Center