2011 yılı Sevgililer Günü’nde yapacağınız programa hala karar veremediyseniz; listemizdeki konser ve parti programlarına bakmanızı öneririz. 14 Şubat'ta nerede kimin konseri var, hangi parti var, hepsi supermeydan.nette..

Size ve sevdiğinize göre bir eğlence mutlaka var!

Jay Jay Johanson
tarih : 14.02.2011 22:00:00
mekan : Bronx Pi Sahne


Jay-Jay Johanson, piyanosu ile 14 Şubat 2011’de (Sevgililer Günü) Bronx Pi Sahne’de!!

İsveçli müzisyen Jay-Jay Johanson, 1996’da çıktığı müzikal yolculuğunda, ikisi soundtrack albümü olmak üzere toplamda on stüdyo albümü çıkardı. Genellikle jazzy, trippy vokaliyle yarattığı karanlık atmosferle dikkat çeken müzisyen, albümlerindeki müzikal derinliği gün geçtikçe artırdı ve yarattığı melankolik şarkıların yanında müziğine alışık olmadığımız bir neşe kattı.

Şarkı sözlerindeki şiirsellik ve yayınladığı her albümde farklı ülkelerden değişik müzisyenlerle çalışarak kazandığı müzikal zenginlik ile gözle görülür bir evrim geçirdi. Tüm albümlerinden ve farklı sanatçılardan, 14 Şubat için, özenle seçilmiş aşk şarkılarını seslendirecek olan Jay-Jay Johanson iflah olmaz romantikler ve sevgililer için güzel bir akşamı garanti ediyor.

Tuluyhan Uğurlu - Sevgililer Günü

tarih : 14.02.2011 18:00:00 - 14.02.2011 21:00:00
mekan : Kozzy Alışveriş KM Gazanfer Özcan Sahnesi


Tuluyhan Uğurlu aşkı ve sevgiyi anlattığı çok özel konseriyle 14 Şubat Sevgililer Günü’nde bu kez Anadolu yakasında… Kadıköy’ün en şık alışveriş merkezi Kozzy’nin içinde yer alan Gönül Ülkü-Gazanfer Özcan Sahnesi’nde aynı gün iki kez dinleyicisiyle buluşuyor.

Kadıköy Belediyesi’nin katkılarıyla gerçekleşecek konserde Tuluyhan Uğurlu, Sevginin Başyapıtları isimli performansını çok özel görüntüler eşliğinde seslendiriyor. Konser boyunca, şiirler, anılar, sevginin felsefesi ile yücelip, evrende var olmanın, sevmenin, severek yaşamanın tadına varıyorsunuz. Mutluluktan gözleriniz doluyor. Piyanoya bazen bir keman, bazen yanık bir kaval sesi eşlik ediyor. Saraylarda, çöllerde, gökyüzünde sonsuzluk içinde sevgiyi arıyorsunuz.

Ve belki de hayatın gerçek anlamını keşfediyorsunuz…
14 Şubat Pazartesi akşamı saat 18.00 ya da 21.00’da ister yanınızda sevgiliniz, ya da bir arkadaşınız, çocuğunuz, ya da anneniz, ya da yalnız izleyeceğiniz bir konsere konuk ediyoruz.

14 Şubat Pazartesi akşamı “sevgilerde” buluşmak üzere..

Birsen Tezer
tarih : 14.02.2011 21:00:00
mekan : İndigo


Birsen Tezer – Vokal
Tunç Öndemir – Gitar
Emre Tankal - Gitar
Mümtaz Solmaz – Bas
Ahmet Özbilen - Perküsyon

"Müzikle tanışmam ortaokul yıllarına rastlar. Okul orkestralarındaki solistlik deneyimim, 82-83 yıllarında katıldığım Milliyet Liseler arası Müzik Yarışma'larında aldığım dereceler, bundan sonraki yaşamımda müziğin önemli bir yer tutacağını belli eder nitelikteydi. Sonuçta yüksekokul tercihimi müzik eğitiminden yana kullanıp 1984 yılında İ.T.Ü Türk Musikisi Devlet Konservatuarı'nın sınavlarına girip eğitime başlamaya hak kazandım. Bir enstrüman öğrenip çalmak en büyük hayallerimden biriydi. Şans eseri ''kanun''enstrümanını seçip, öğretmenim Erol Deran'dan neredeyse birebir ders almak da gerçekleşen hayallerimden biriydi benim için. Mezuniyetimden kısa bir süre önce profesyonel müzik yaşamıma başladım. İlk önceleri tek bir gitar ile başlayan serüven 1990 yılında zenginleşerek yerini grup sound’una bırakmaya başladı. İstanbul'un çeşitli mekanlarında grubumla birlikte kendi zevkime uygun repertuarımı oluşturup performanslar sergiledim.

1998 yılında Bülent Ortaçgil'in ''Light'' adlı albümünde Ortaçgil'le bir düet yaptım (“Kimseye Anlatmadım”) Daha sonra yine Ortaçgil'in şarkılarından oluşan tribute albüm ''Şarkılar bir oyundur''da, ''Çığlık Çığlığa'' adlı şarkıyı seslendirdim. Bunun yanı sıra İlhan Şeşen ve Gürol Ağırbaş ile küçük çalışmalarımız oldu. İlhan Şeşen'in hazırladığı bir fim müziğini seslendirmek, Gürol Ağırbaş'ın henüz çıkmamış albümünde vokallerde yer almak gibi... sabırsızlıkla beklediğim/iz…

10 yıl süren Bodrum maceramdan sonra İstanbul'a ayak basar basmaz bunca yılın birikimini, yıllardan beri aynı sahneyi paylaştığım grup arkadaşlarıma sözel ve müzikal anlamda anlatmaya başladığımda bir proje fikri kaçınılmaz oldu. Evlerde başlayan çalışmalar ve üretimler şekillenmeye başladığında sonunun bir albüm formatına dönüşeceği aşikardı. Biz de kolları sıvadık ve dostlarımızın yardımı ile ruhumuzdan çıkanları kayıt altına aldık. Kayıtlar ''hücum kayıt'' yapıldı ve o an ne hissedildi ve ne düşünülerek çalındıysa hapsedildi. Kusurlar bırakıldı. Beş kişi tek bir duyguda yoğunlaşıp bütünleşmeyi yaşadı... Gönül gönüle, yüz yüze ve göz göze aynı odada!

Deborah Davis Quartet - Sevgililer Günü Özel
tarih : 14.02.2011 21:00:00
mekan : İstanbul Jazz Center


Deborah Davis: Vokal
Kürşat Deniz: Piyano
Matthew Hall: Bas
Cengiz Baysal: Davul

Joy Türk'le Aşkı Hisset
tarih : 14.02.2011 22:00:00
mekan : Club Cariye


Aşka dair melodiler ile daldık sevgilinin gözlerine
Her müzik tınısında aradık aşkı..
Radyo kanalları arasında aradık durduk aşkı
Bazen Sezen Aksu bazen Tan bazen Soner Sarıkabadayı oldu aşka dair tercümanımız..
Aşkı Hisset dediğimizde hep farklı bir melodi seçtik aşka özel
Her aşk bize farklı melodi tadında geldi tüm yıl

Şimdi 14 Şubat gecesi tüm bu melodiler ile aşkı hissedeceğiz
Joy Türk sponsorluğunda İzmir’in en güzel gece kulubu olan Cariye Club’da unutulmaz bir sevgililer günü sizleri bekliyor…

Romantizm, aşk ve sürprizler ile dolu bu gece UniFriends Organizasyon kalitesi ile sizleri bekliyor. Bu çok özel organizasyonun sınırlı sayıdaki biletlerini tükenmeden alın
Unutmayın İzmir Aşkdır…
İzmir JoyTurk’le Aşkı Hissedecek 14 Şubat gecesi…

Çok büyük sürpriz bir sanatçıya hazır olun!

Ayhan Sicimoğlu & Latin All Stars: Santo Valentino
tarih : 14.02.2011 22:30:00
mekan : Ghetto


Bizans döneminde, İtalyan ressam Mario Cantoni’nin kavuşamadığı sevgilisi Ranya’ya olan aşkını simgeleyen fresklerle döşeli GHETTO binası, yüzyıllar sonra, günümüzde de aşıkları ağırlamaya devam ediyor. GHETTO takviminin en vazgeçilmez programı, bir klasik, Ayhan Sicimoğlu & Latin All Stars, sizi bu sefer de sevgililer gününde neşeli, hayat dolu insanları, GHETTO’nun tarihi aşklara tanıklık etmiş büyülü atmosferinde izlemeye davet ediyor. Konser öncesinde GHETTO’nun restoranı Metto’da Latin mutfağının çok özel lezzetlerini de tadabileceğiniz bu gece, Latin müziği ve dans etmeyi seviyorsanız sevgililer gününü geçirmek için şehirdeki en iyi alternatifiniz...

MFÖ
tarih : 14.02.2011 21:00:00
mekan : Jolly Joker Balans


Sevgililer Günü’nü şansa bırakmayın. MFÖ ile Jolly Joker Balans’ta unutulmaz bir sevgililer günü özel konseri için acele edin.

Türk pop ve rock müzik tarihinin gelmiş geçmiş en sevilen şarkılarının sahibi ve Türkiye'nin en köklü müzik gruplarından biri olan efsane topluluk Mazhar Fuat Özkan üçlüsü, tüm enerjileri ve en sevilen parçalarıyla Jolly Joker Balans sahnesinde.

MFÖ eşliğinde unutulmaz bir Jolly Joker Balans gecesine hazırlıklı olun.