Merhaba!

2 Ekim 2009, Pazartesi sabahı saat 07:00’yi bir yere not edin ve Michael Jackson’ın “hiç bir yerde yayınlanmamış” yepyeni şarkısı “This Is It”i tüm dünyadaki hayranlarıyla aynı anda Michael Jackson | Michael Jackson's This Is It Movie and Song | Michael Jackson Videos | Michael Jackson Music | The Official Michael Jackson Site sitesinden dinleyin!
Yepyeni “This is It” adlı bu şarkı, geri vokallerde Michael Jackson’ın kardeşleri ile dünyanın en saygın sanatçılarından birinin anısını yeniden canlandırıyor! 29 Ekim’de yalnızca 2 haftalığına vizyona girecek Sony Pictures yapımı “MICHAEL JACKSON - THIS IS IT” filmine de ilham veren şarkının yer aldığı çok özel “This Is It” albümü Sony Music etiketiyle çok yakında ülkemizde de yayınlanacak.

Filmle aynı zamanda müzikseverlerle buluşacak olan 2 CD’den oluşan albümün, basınla paylaşılan single kapağındaki fotoğraf Michael Jackson’ın albümünden kısa bir süre önce Staples Center’daki provalar esnasında çekilen yeni bir fotoğraf ve ilk defa gün ışığına çıkıyor!

Michael Jackson’ın This Is It albümünde yer alan 2 CD’den ilkinde; Michael Jackson’ın en büyük hitlerinden "Billie Jean", "Smooth Criminal", "Human Nature" ve "Thriller" gibi efsane şarkılar filmdeki sıralamalarıyla ve orijinal albüm masterları ile yer alıyor. Albümün birinci CD’si “This Is It” şarkısının orijinal ve orkestral olarak 2 farklı versiyonu ile sonlanıyor. Geri vokallerinde Michael’ın kardeşleri “The Jacksons”ın yer aldığı bu şarkı, ilham vermiş olduğu aynı isimdeki filmin kapanışını yapıyor…

Müzikseverler ikinci CD’de "She's Out Of My Life", "Wanna Be Startin' "Somethin'" ve "Beat It" gibi klasikleşmiş Michael şarkılarının çok nadir bulunan ilk demolarını dinleme şansına sahip olacaklar. Michael Jackson’ın ilk kez gün ışığına çıkan ve kendi sesinden dinleyeceğiniz Planet Earth” adlı şiiri de bu ilk CD’de yer alıyor.

THIS IS IT – COMPLETE TRACKLISTING

Disc 01
1.Wanna Be Startin’ Somethin’2.Jam3.They Don’t Care About Us4.Human Nature5.Smooth Criminal6.The Way You Make Me Feel7.Shake Your Body (Down To The Ground)8.I Just Can’t Stop Loving You9.Thriller10.Beat It11.Black Or White12.Earth Song13.Billie Jean14.Man In The Mirror15.This Is It16.This Is It (Orchestra Version)
Disc 02
1.She’s Out Of My Life (Demo)2.Wanna Be Startin’ Somethin’ (Demo)3.Beat It (Demo)4.Planet Earth (Poem)ALBÜM ÇOK YAKINDA MÜZİK MARKETLERDE!
Jackson?ın duyulmamış şarkısı! - Müzik Haberleri - AkorMerkezi.com