İstanbul'un Şifresi - Bir Şehre Vaad Edilen Her evde olması gereken ikinci kitap.

Yayıncılık tarihinin en iddialı ve önümüzdeki yıllarda dahil olmak üzere zirvenin en büyük adayı bu kitapdır. 1974 Yılında Mısırlı biokimya doktoru Reşat Halifenin ortaya atmış olduğu sav, Kuran-ı Kerim içerisinde 19 sayısıyla ilgili ilahi bir kodlamanın varolduğu üzerinedir. Bu iddia neticesinde gerçekletirilen çalışmalar, şuana kadar sistematiği olan deliller silsilesi ortaya koyamamıştır.


Kuran-ı Kerimin 19 mucizesine dair tüm tartışmalara sistematiği olan deliller silsilesi ile son noktayı bu kitap koyuyor. Saf akıl ile yoğrulmuş, tamamen bilimsel metotlara ve matematiksel hesaplamalara dayanan bu kitap, Dünyanın en büyük mucizesinin gerçekleşebilmesi için ilahi huzurda kriptografize (şifrelenmiş) edilmiş olan Kuran-ı Kerimin, açığa çıkan kriptanalizidir.
Yüce Allah tarafından Kriptografize edilmiş (şiflenmiş) Kuran-ı Kerim ile bildirilen büyük haber, çağın en büyük kriptanaliz kitabı olan İstanbul'un Şifresi - Bir Şehre Vaad Edilen isimli bu kitap ile açığa çıkıyor.

HANGİ ŞEYDEN SORUP DURUYORLAR ? O BÜYÜK HABER'DEN Mİ ? Kİ ONDA ANLAŞMAZLIK İÇİNDEDİRLER? HAYIR YAKINDA BİLECEKLER? YİNE HAYIR YAKINDA BİLECEKLER? Nebe (haber) Suresi : 1,2,3,4,5. Ayetler.

'Biz Hiçbir şehri herhalde bilinen bir kitabı olmaksızın helak etmedik' Hicr Suresi 4. Ayet

Satis Yeri : istanbul, istanbulun şifresi, bir şehre vaad edilen, 19 mucizesi, 11 11 2019, Kuran, mucize ve istanbul, istanbulun şifresi, bir şehre vaad edilen, 19 mucizesi, 11 11 2019, Kuran, mucize