Gösterilen sonuçlar: 1 ile 8 Toplam: 8
 1. #1
  blueice
  Misafir..

  Gözyaşımsın
  Bir damla senin için akıttım bu gece kalbimden. İçimde hayalinle, yolda tek başıma olmak çok dokundu yüreğime bu gece. Terk eden bendim halbu ki değil mi? Sözlerin kulaklarımda çınladı, an oldu. Bir yokluk yaşıyorum ama eksik olan sen misin ben mi bilmiyorum. Anlamların hepsi iç içe girdi bu gece. Geçmiş sürekli acıyan bir yara oldu içimde. Sen de geçmişte kalsan ne olur sanki. Bir sünger çekmek hayata, tam gücüme ulaşmışken nerden çıktı şimdi bu gözyaşları? Neden yine sen, yine aşk? Düş yakamdan artık aşk, sana söylüyorum. Seni seviyorum demek acı veriyor dedim kaç defa.


  Gözyaşımsın dedim sana o zaman. Her damlada seni biraz daha yitirdiğimi bilirken, ağlamak zorunda olmak çok acı geldi bana. Tutamadım zamanı, aşkı ve kendimi. Yitirdim, yittin… Şarkılarda yaşamak kaldı geriye senden ve benden. Biliyorum sen de sakınıyorsun kendini. Olması gerek bu, yaşam öyle bir tuzakmış yitirten, bitiren. Ağlatan bir sevdaymış hayat. Her damlada sevilenle birlikte kendinden bir gün daha öldüren, yüreği kanatıp kurutan bir tuzak. Savaşamadım, yenildim. İtiraf saatlerinde söyleyebiliyorum ancak cesaretsizliğimi. Kaçmak zorunda olduğum, gitmek için kendime nedenler bulduğum.


  İki damla oldu bu gece akan, biri sen diğeri de ben. Tutulmayan sözler uçuştu odamda. Sayfalara düşer, resim olur diye bekledim. Belki de bencilce ama özledim. Sen duyma bunları, ben kendimle konuşuyorum sadece. Savaşım kendimle, sevdam kendimle. Karma karışık olan zihnimle, yüreğimle. Direkler üzerinde bir kule buldum saklanacak. Çıkışta zor iniş de. Bütün seslerin yüksek olduğu bir yerden buraya kaçıp saklandım. Hiçbir şey duymak istemezcesine. Sadece yalnızlık şarkıları yansıyor yüksek duvarlardan. Aşkların ardından yaşanılan yalnızlıklardan…


  Gönlüm kırılmış, gözyaşlarım akmış, neler akmış zamandan. Süslü kelimelerin bile anlamları yok oldu bu gece. Tek bir geceye sığsın bu hüzün ve kara bir tren sireniyle uyanayım bu rüyadan. Beni başka bir yere götürecek olsun bu tren. her şeyden, sevdadan, senden uzak olan, sadece benim olan ve sadece ben olan. Gözyaşım senin için aksın bu gece. Hüzünlerden siyah zambaklar koydum vazoma. Beyazlar sendin bir zaman, şimdi siyahlar ben, kara gözyaşlarım. Sen de o karaların içindesin ya hala. Benim sadece bana kaldığım bir yerdeyim ben şimdi. Kendimi kandırdığım sadece….


  Blueice

 2. #2
  Kıdemli Üye ~Mine~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Nov 2008
  Mesaj
  919
  Rep Gücü
  4912

  Cevap: Gözyaşımsın

  Süperdi ya eline yüreğine sağlık canım

 3. #3
  Kadim
  Misafir..

  Cevap: Gözyaşımsın

  İnsanın içinden gelenleri cümlelere vurması ne kadar güzel ve anlamlı.Yüreğine sağlık Blue...

 4. #4
  blueice
  Misafir..

  Cevap: Gözyaşımsın

  Teşekkür ederim değerli yorumlarınız için dostlar...

 5. #5
  Süper Aktif Üye kirmizigül - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Jan 2008
  Nerden
  Istanbul, Turkey, Turkey
  Mesaj
  3.148
  Blog Mesajları
  22
  Rep Gücü
  18820

  Cevap: Gözyaşımsın

  Benim agladigim sen deyilsin
  Benden koptun orada sen kirik bir heykelsin
  Ölümsovuk ve mizrak saplanir adamin kalbine
  binlerce damla yas döksende nefile pallasim icin tesekküler arkadas.
  .

 6. #6
  Acemi Üye
  Üyelik tarihi
  Oct 2008
  Nerden
  İzmirDürüstlük pahalı bir şeydir ucuz insanlardan beklemeyin
  Yaş
  46
  Mesaj
  164
  Blog Mesajları
  2
  Rep Gücü
  7689

  Cevap: Gözyaşımsın

  bluce yüreğine sağlık insanın içindeki duygularını böyle kaleme alması çok güzel keşke bende anlata bilsem içimdekileri ama yapamıyorum aklıma geliyor göz yaşlarımı tutamıyorum kilitlenip kalıyorum sanki hiç bir şey hisetmiyorum onsuz duygularını bizimle paylaştığın için teşekürler arkadaşım.

 7. #7
  Aktif Üye D€NiZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Oct 2008
  Mesaj
  2.148
  Blog Mesajları
  1
  Rep Gücü
  4906

  Cevap: Gözyaşımsın

  Sevgili blueice, Gönül Dostum gene harikalar yaratmışsın...Bayılıyorum senin bu tarzına ...Ruhuna sanki gönlümden bir merdiven ile yaklaşıyormuşum gibi satırlarını okurken....Canım ne kalbin isyan etsin , ne de kalemin tükensin ...

 8. #8
  blueice
  Misafir..

  Cevap: Gözyaşımsın

  İçimdeki kocaman selden buraya akanlardı, bu cümleler.Dur durak bilmeyen yürek yangını yine körüklenmiş.Bizler hep deriz ya, bitti söndü artık o ateş.Kocaman bir kandırmacanın içine düştüğümüzü inkar ediyoruz.Halbu ki dumanımız har an tütmekte.

  Teşekkür ederim dönül dostlarım

Yukarı Çık