T.D. :İlkokulu bile dışarıdan bitiren , aldığı klasik dini eğitim ile yüzyıllar önce yazılan eserlerden hareket ederek , günümüzde “ islam’ın can çekiştiğini “ iddia eden, pozitif bilim , modern fizik, fen, tıp’tan habersiz, dinsizliğin yılmaz savunuculuğu rolünü üstlenen , İSLAMA SALDIRIRKEN KAYNAK GÖSTERDİĞİ KİTAPLARDAKİ BAŞKA İDDİALARINA CEVAP OLDUĞUNU GÖRDÜĞÜ HALDE GÖRMEMEZLİKTEN GELEN , modern bilimin varlığını her an ispat ettiği Tanrı inancını bir kova su ve bir süpürge ile halleden , kara cahil ,HAM ATEİST , iftiracı , bildiğini gizleyip bilgi karaborsacılığı yapan biri
E.A. : Okuduğu toplam 5-10 dini eseri , İslam’la ilgili yazdığı tüm kitaplarda , alakalı – alakasız kaynak gösteren , oldukça cahilliği kitaplarından taşan , subjektif bir yazar.
İ.A. : Bir tıp profesörü ne kadar iyi bir astronot olabilirse , kendi hukuk profesörlüğü diploması ile , dini eser yazma hakkında da o kadar söz sahibi olabilecek olan , yazdığı eserde “ hadis “ alanındaki temel bilgilerden bile yoksun olduğu anlaşılan , kocaman (!) kitabında toplam 3-4 tartışmalı hadis dışındaki tüm bölümleri zaten daha önceleri açıklanıp cevaplanmış olan , hadis ilminin “ h” harfini bilmeden hadis temelli bir eser yazan biri.


kaynakhttp://site.mynet.com/sedatyedigun/index1.html