Ergenekon tarafından öldürüldüğü iddia edilen Uğur Mumcu'nun ağabeyi ve Perinçek'in avukatı Ceyhan Mumcu'dan, kardeşinin kemiklerini sızlatacak açıklama!

Ergenekon tarafından öldürüldüğü iddia edilen Uğur Mumcu'nun ağabeyi ve Perinçek'in avukatı Ceyhan Mumcu, Ergenekon davasını eleştirdi..

Doğu Perinçek'in avukatı Ceyhan Mumcu, kardeşi Uğur Mumcu'nun da içinde bulunduğu failli meçhul cinayetlerin failleri oldukları iddia edilen Ergenekon terör örgütü üyelerinin yargılandığı davayı eleştirdi.

Mumcu, "Ergenekon iddianamesi hiçbir zaman Uğur Mumcu, Eşref Bitlis, Muhammer Aksoy, Bahriye Üçok, Ahmet Taner Kışlalı ve Necip Hamblemitoğlu cinayetlerini çözme ve aydınlatma niyet ve amacını taşımamıştır." dedi.

İşçi Partisi Genel Merkez binasında basın toplantısı düzenleyen Ceyhan Mumcu, Ergenekon davasından sonuç çıkamayacağını söyledi.

Mumcu, "Dava açılmasını bizzat Amerika Birleşik Devletleri (ABD) istemiştir. ABD'nin amacı Uğur Mumcu cinayetini çözmek olmayıp, bu cinayetin üstünü örtmek olmuştur." diyerek, "Uğur Mumcu'nun ağabeyi olarak bir kez daha Doğu Perinçek ve yargılanan 11 İşçi Parti'liyi onurla savunuyorum." şeklinde konuştu.

Habervakti

Kardeş Mumcu,"Uğur Mumcu'yu da,Diğerlerini de İslamcılar öldürdü" açmazından kendini kurtaramamış galiba.Hablemitoğlunun eşi üyesi ve yöneticisi olduğu dernek Ergenekonla ilişkili çıkınca,görevinden istifa etme erdemini göstermişti.
Tuhaf Şeyler oluyor,
Cumhuriyet Gazetesi kendine bomba atan Örgütün müdafiliğini yapıyor,davaya müdahil oluyor,
Ceyhan Mumcu,kardeşinin ölümünden zanlı örgütün avukatlığını yapıyor.
Sanki hayal alemindeyiz!
Gördüklerimiz gerçek değil!