"Fiyatın kaç para köpek. Artık çok param var. Ben sana göndereyim"

Tuncay Özcan ve Kerimcan Kamal, Kanaltürk’ün ana haber bülteninde televizyon kanalının satış nedenlerini açıkladı. Özkan, Kanaltürk’ü ekonomik nedenlerle sattıklarını ve satışın 25 milyon dolara gerçekleştirildiğini kaydetti. Özkan, “Eğer kanalı satmasaydık haraç mezat satılacaktı” dedi. Kerimcan Kamal'ın ise konuşurken sesinin titrediği görüldü.

www.bizkackisiyiz.com” ile gazetelerde kendisine yönelik eleştirilere de “Atatürkçü mücadelesine devam edeceği”ni söyleyerek yanıt veren Özkan, yeni bir televizyon ve gazete çıkartarak yoluna devam edeceğini belirtti.

Özkan, satış haberini "www.bizkaçlirayız.com" başlığıyla veren Radikal Gazetesi Yönetmeni İsmet Berkan'a yönelik ağır ifadeler kullandı.

"İsmet Berkan, fiyatın kaç para köpek. Öyle plazalarda oturup, orada patron yalakalığıyla, topladığın paralarla göbek büyütüp, genel yayın yönetmenliğini yapmak kolay. Biz kaç lirayız değil, bizim namusumuz satılık değil. Sen hiçbir şey satın alamazsın alçak. Kaç paraysa maaşın söyle bana ben sana göndereyim. Çok param var bugün. Sattım Kanaltürk'ü çok param var artık.

VİDEO İÇİN TIKLAYIN

KOZA'YA TEŞEKKÜR

Kanaltürk’ü satın almasından dolayı Koza Davetiye’ye de teşekkür eden Özkan, “Bize yardım ettiler ve aldılar. 25 milyon dolara sattık. 20 milyon doların üzerinde borucumuz var. bunun 10 milyon dolarından fazlası vergi ve SSK borçları” dedi.

Özkan, kanalı neden Koza Davetiye’ye sattığı şeklindeki eleştirilere de “Sosyal Demokrat arkadaşlar geldi de onlara vermedik mi?” karşılığını verdi.

Özkan Kanaltürk'ün satış fiyatını da 25 milyon dolar açıkladı. Koza Grubu'nun 20 milyon dolar civarında da borç üstlendiğini söyledi.

kaynak


[flv]http://images.superonline.com/video/flv/2008/05/14/2220.flv[/flv]