+ Konuya Yorum Yaz + Yeni Konu Aç
Gösterilen sonuçlar: 1 ile 1 Toplam: 1

Reklam Konilerini Kullanarak Yaya ve Araçların Bilgilendirmesini Sağlayın!

HOBİ VE İLGİ ALANLARI Kategorisi Diğer Uğraş ve Hobiler Forumu Reklam Konilerini Kullanarak Yaya ve Araçların Bilgilendirmesini Sağlayın! Konusunu okuyorsunuz, Konu içeriği kısaca ->> Trafik güvenlik malzemeleri , güvenlik riski oluşturacak kara yolu, cadde ve sokaklarda yaygın olarak kullanılmaktadır. Yol güvenliğini sağlayacak trafik malzemelerini ...

 1. #1
  - Çevrimdışı
  Üyecik
  Üyelik tarihi
  Feb 2018
  Burç:
  Boğa
  Cinsiyet
  Erkek
  Mesaj
  14
  Rep Gücü
  1

  Post Reklam Konilerini Kullanarak Yaya ve Araçların Bilgilendirmesini Sağlayın!

  Trafik güvenlik malzemeleri, güvenlik riski oluşturacak kara yolu, cadde ve sokaklarda yaygın olarak kullanılmaktadır. Yol güvenliğini sağlayacak trafik malzemelerini yol çalışmaları yapan inşaat firmaları, otoparklarda, apartman bina önlerinde ve güvenlik riski taşıyan birçok alanda kullanabilirsiniz. Bu alanlarda trafik malzemesi olarak yayaları ve araçları bilgilendirmek amacıyla yol bilgilendirici tabelalar kullanılmaktadır. Trafik konisi üzerine monte edilebilen tabela sayesinde riskli durumlarda gerekli bilgilendirmeler yapılmaktadır.


  Reklam konisi
  , yol çalışmaları sırasında yolda sürücüleri uyarmak ve yönlendirmek amacıyla kullanılırken iş yeri önünde, otopark önünde ve bina girişlerinde farklı amaçlarla da kullanılmaktadır. Reklam konisi PPC veya PVC plastik malzeme kullanılarak üretilmektedir. Hafif ve dayanıklı bir yapıya sahip olarak üretimi yapılan reklam konileri taşınabilirliği kolaylaştırılmıştır. İstenildiği zaman rahatlıkla taşınabilen reklam konisini dilediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Reklam konileri kullanılacağı alana göre farklı özelliklere sahiptir. Reklam konisinin uzunluğu, üretildiği malzeme ve diğer özelliklerine göre seçim yapabilirsiniz.

  Reklam dubası kullanılacak alanda hava şartları uygun değilse ağırlıklı reklam dubası kullanmanız gereklidir. Mıcır tabanlı reklam dubası ve kauçuk tabanlı reklam dubası çeşitlerinden birini tercih edebilirsiniz. Reklam dubasının tabanında bulunan ağırlık sayesinde bilgilendirici tabelanız rüzgârdan etkilenmez ve bulunduğu konumu koruyabilir. Reklam dubasının üst kısmında bulunan koni kancası sayesinde tabela kolaylıkla monte edilmektedir. Güvenlik dubasının tabelasına istenilen trafik işaretinin yapıştırması yapılarak yaya ve araçların bilgilendirmesi sağlanır.

  Reklam dubası çeşitleri arasında yer alan trafik dubası 50 cm, trafik dubası 75 cm ve trafik dubası 90 cm trafik malzemeleri uzunluklarına göre farklılık göstermektedir. Reklam dubasını bilgilendirmek ve yol ayırıcı olarak kullanmak isterseniz plastik zincirleri tercih edebilirsiniz. Zincirli duba olarak kullanabileceğiniz reklam dubalarını hem reklam amaçlı hem de yol ayırıcı olarak kullanabilirsiniz.

  Reklam konisi ve trafik duba çeşitleri ve fiyatlarını öğrenmek için Crossroad Trafik sitesini ziyaret edebilirsiniz. Güvenlik yol dubalarını toptan fiyatlarıyla perakende olarak satın alabilirsiniz.

  Kaynak: Reklam Konilerini Kullanarak Yaya ve Araçların Bilgilendirmesini Sağlayın! | CrossRoad

 2. # ADS
  İlginizi Çekebilir
  Üyelik tarihi
  Daima
  Mesaj
  Çok:)
   

Benzer Konular

 1. Delinatörler ile Kritik Noktalarda Güvenliği Sağlayın
  crossroadtrafik Tarafından Diğer Uğraş ve Hobiler Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 28-02-2018, 02:56 PM
 2. Çeşitli Nesneler Kullanarak İbadet Etmek Uygun mu?
  merkür Tarafından Diger Dinler Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 04-07-2017, 03:57 PM
 3. FATİH,Ayasofyaya at üstünde değil,yaya olarak girmiştir
  mopsy Tarafından Tarih Forum'u Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 05-06-2010, 09:55 AM
 4. ad-soyad başharfleri kullanarak şiir yazmak
  beklenen Tarafından Şiir Foruma
  Yorum: 3
  Son mesaj: 16-12-2009, 01:34 PM
 5. Bu Önerilerle Disiplin Sağlayın!
  Affrodit Tarafından Anne Baba ve Çocuklar Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 26-03-2008, 03:33 PM

Anahtar kelimeler