Her derde deva dogada demisler..

Profesör Doktorİbrahim Saraçoğlu mucizevi etkileri olan sihirliformüller verdi. Canlı yayında tariflerini açıklayanSaraçoğlu gençleştirici kremden, sperm artırıcı formüle,sigara içerken etkilerini yok eden karışımdan zayıflamaformülüne kadar bir çok derde deva olacak doğal bitkilerianlattı. Bunları yazın ve bir kenarda saklayın.
İşte o formüller;
GENÇLEŞTİRİCİ FORMÜL;Bu mucizevi karışım sizi genç ve zinde tutuyor.Karışımı tüketmeye başladıktan 2 gün sonra etkisini görmeyebaşlıyorsunuz. Vücuttaki toksinlerin atılmasını sağlayankarışım, karaciğer yağlanmasına karşı da mükemmel bir korumasağlıyor.

GENÇLEŞTİRİCİ FORMÜL (MALZEMELER)-15-16 sap maydanoz-2 yemek kaşığı taze limon suyu-Yarım bardak su
GENÇLEŞTİRİCİ FORMÜL (HAZIRLANIŞI):Maydanoz, limon ve suyu karıştırıp blenderdan geçirin.Hazırladığınız bu karışımı sabah aç karnına kahvaltıdan 15-20dakika önce için. 15 gün boyunca her sabah düzenli olaraktüketin. İkinci günden itibaren kendinizi daha dinç ve zindehissedeceksiniz.
MS FORMÜLÜMS hastaları ve MS'e karşı önleyici olan bitki Anadolubuğdayıdır. Yarım litre suya bir avuç buğday atılır ve 6-7dakika haşlanır. Daha sonra ılımaya bırakıp yarısını sabahkahvaltısından sonra diğer yarısını da öğlen aç karnınaiçeceksiniz.

Alzheimer için FORMÜL
Formülün temel maddesi havuç... Taze olarak sıkıp, geceyatmadan önce içmeniz öneriliyor. Alzheimer'in birincievresinde ise o da ortadan kalkar. Alzheimer bir iki yıldadeğil en erken 15 yıl önce başlar ve ortaya çıktıktan sonra dageç kalmış olursunuz. Bunu önlemek istiyorsanız zaman zaman buhavuç suyunu içmelisiniz...

UNUTKANLIĞA MUCİZE FORMÜLBir ay taze sıkılmış havuç suyu uygulayacaksınız. Bunu gündüzde içebilirsiniz. Sonra bakın nasıl zehir gibi bir hafızayasahip oluyorsunuz...

SÜPER ENERJİ FORMÜLÜKendinizi yorgun ve bitkin hissediyorsanız ve özellikle zihinyorgunluğunuz varsa Profesör Saraçoğlu, hiçbir yerden okuyupöğrenemeyeceğiniz çok özel bir formülün tarifini veriyor.

Süper enerji formülü (MALZEMELER)-Bildiğimiz siyah çay (Ancak çok demli olmayacak, açık olacak,poşet çay olmayacak)-10-12 sap kuru karanfil

Süper enerji formülü (HAZIRLANIŞI)Demlenmiş siyah çayın içine kuru karanfilleri atın. 2-3 dakikabekleyin ve karıştırıp için. İçtikten 10 dakika sonra saçınızınkökünde bile dahi kıpırdanmayı hissedeceksiniz. Yorgunluğunuzunbuharlanıp gittiğini belirgin şekilde farkedeceksiniz.Dinçleştiren ve üzerinizdeki ağırlığı alan bir formül.

Demleme çayın faydalarıYeri gelmişken Profesörün verdiği bir önemli bilgiyi deaktaralım. Poşet çay yerine demleme çay kullanılmasınıöneriyor. Şöyle anlatıyor; 4-5 dakika demlenmiş çay sindirimsistemini uyarır. Eğer bunu 8-10 dakika demlerseniz keyif verenve rahatlatan bir etki verir. Ancak günde 4 bardaktan fazla çaykalp krizini tetikler. Çok fazla içilmesi de doğru değil.

Sigara içenlere özel formülİnsanın kendi kendine vereceği en büyük ceza sigara içmesidir.Ancak, sigarayı bırakamıyor ve nikotin ihtiyacındankurtulamıyorsanız, en azından zararlarından kurtulabilirsiniz.İşte Profesör'ün bugüne kadar saklı tuttuğu özel formül bununiçin. Bu formül ile sigaranın vücudunuza verdiği tüm zararlarıelbette ortadan kaldırmak mümkün değil. Ancak önemli birbölümünü en asgari düzeye indirebiliyorsunuz.

Sigara içenlere özel formül-Formülün temeli TERE OTU...Ayda 5 kez bunu yapacaksınız. 5 gün üst üste yaptıktan sonradiğer aya kadar bir daha tüketmeyeceksiniz. Yapmanız gerekenşu; 5 gün boyunca her gün bir bağ tere otu yemek. Ancaksalataya katmadan, saf olarak tüketeceksiniz. Öğlene kadaryarısını, öğleden sonra diğer yarısını yiyeceksiniz.

Sigara içenlere özel formülBu kürü uygularken idrara çıkıldığında yanma hissedilebilir. Buzararlı bir şey değil. Bu ot aynı zamanda idrar yollarını datemizliyor. Formülü uygulamaya başladıktan sonra 2 veya 3.günde balgam çıkartmaya başlıyorsunuz. (Ayda 5 kez uygulanıpbırakılacak, unutmayın)

Dereotu mucizesiProfesör Saraçoğlu, "Ben bunu bulduğumda heyecanımdan günlerceuyku uyuyamadım" diyor... Ne mi o? Tiroidin hızlı ya da azçalışması durumunda dereotu çok etkilidir. 3 ay boyunca biryemek kaşığı dereotu sabah, öğle ve akşam öğünlerinden 15dakika önce tüketilecek. Bu konuda 5 ay sonra ilaçlarınıbırakan hastaların oranı yüzde 90'dır.
Dereotu zayıflama mucizesiSofraya oturmadan 15 dakika önce bir yemek kaşığı dereotuyerseniz sofradan daha erken kalkarsınız. 10 dakika sonratokluk hissi artacaktır. Daha az yemek yersiniz. Diyetyapanların özellikle yemesi gerekir. Açlık duygusuna frenyaptıran dereotudur. Hatta yemek arasında da yiyebilirsiniz.İştahınızın yavaş yavaş kalktığını görürsünüz. Göreceksiniz kiiştahınız daha erken kapanacak ve doygunluk duygunuz daha erkengelecektir.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğluhakkında:1949 doğumlu olan Prof. Dr. İbrahim Adnan Saraçoğlu,üniversitede aldığı kimya eğitiminden sonra, Avusturya GrazTeknik Üniversitesi'nde doktorasını yaptı. 1987'de doçent, 1994yılında da profesör olan İbrahim Saraçoğlu, Karl Franz veViyana Teknik üniversitelerinde öğretim görevlisi olarakçalıştı. Saraçoğlu'nun "Bitkilerdeki Sağlık Mucizesi","Bitkisel Sağlık Rehberi " isimli kitapları bulunmaktadır.
(Bilgi: televizyongazetesi)