Gösterilen sonuçlar: 1 ile 3 Toplam: 3

Kimleşim

Eğlence ve Mizah Kategorisinde ve Öykü ve Hikayeler Forumunda Bulunan Kimleşim Konusunu Görüntülemektesiniz,Konu İçerigi Kısaca ->> Ben tam olarak ne bir erkek ne de bir kadınım. Vücudumun yarısı bir erkek diğeriyse bir kadın görünümünde… Yüzümün yarısında ...

 1. #1
  - Çevrimdışı
  Tecrübeli Üye Kafka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Oct 2009
  Nerden
  Labirent
  Mesaj
  278
  Blog Mesajları
  1
  Rep Gücü
  16024

  Kimleşim

  Ben tam olarak ne bir erkek ne de bir kadınım. Vücudumun yarısı bir erkek diğeriyse bir kadın görünümünde… Yüzümün yarısında traş olurken diğer tarafım bundan rahatsız oluyor. Ezkaza jiletle yüzümü kessem - yani kendime ait olan bölümü- diğer yanımın da canı yanıyor. Kadın tarafımsa düzenli olarak ağda yaptığından onun bu sadistçe eylemi yüzünden benim de canım yanıyor. Ki giysiler konusunda yaşadıklarımızı anlatamam. O etek giymek isterken bense bir erkek olarak doğal olarak buna karşı çıkıyorum. Veya ben kumaş pantolon giymek istediğimde diğer yanım buna tepki gösteriyor. Bu sorunu en sonunda karşılıklı mutabakatla çözdük. Yarım giysiler diktiriyoruz kendimize. Ve - çok şükür ki- ortak olan renk zevklerimiz sayesinde bir uyum sağlayabiliyoruz. Yarım olan elbiselerin ortalarında bir fermuar bölümü var. Veya düğmeli bir kısım var. O bölgeler sayesinde elbiseleri giyince ortadan birleştirebiliyoruz.


  Çocukluğumuzda yaşadığımız sorunları anlatmıyorum bile. Ki bir kaç aydır çok büyük bir problem yaşıyoruz. İkimiz de bir kaç gün arayla âşık olduk. ikimiz de kendine göre haklıyız aslında. Fakat ikimiz de uzlaşmacı değiliz. Durumu şöyle özetleyeyim;

  Ben bu bedenin sağ tarafındayım o ise sol kısmında. Ben solağım. O'ysa sağlak. Yani onun eli aslında benim elim. Benim ekimse aslında onun eli. Fakat onun elleriyle yazmak için bana yardımcı olması lazım. Sevgilime yazacağım aşk mektubunda bana engel olunca ben de onun sevgilisine mektup yazmasına izin vermedim. Hatta bu durumu çözmek için sol elimle yazmaya çalıştımsa da başaramadım. Ki bu hinliği o da denedi. Ama o da başarılı olamadı. En sonunda birbirimize mecbur olduğumuzu bir kere daha anladık. Ve mektup sorununu çözdük.

  Sevgililerle buluşmaksa daha büyük bir sorundu. Benden sevgilisiyle başbaşa kalabilmek için uyumamı istiyordu. Bense tabii ki kabul etmiyordum. Çünkü biliyordum ki o sakallı ve bıyıklı adam uyuduğum anda onu öperken arada beni de öpecekti. Bunu düşünmesi bile iğrençti. Ki ben de kız arkadaşımla buluştuğum zaman aynı karşı koyuşu o da gerçekleştirmişti.

  Evlenme ümidi ikimizde de yok açıkçası. Ki onun gebe kalması fikri beni şuan bile rahatsız ediyor. Ben sünnet olurken o da bana aynı sorunu çıkarmıştı. Ki dalga bile geçmişti benimle. Ama o acıyı yaşadığında vazgeçmişti bu dalga mevzusundan. Daha sonra onun adet süreci başladı. Ben de onunla aynı süreci yaşamaya başladım. Bir erkek olarak bunun hissiyatını anlatmam inanın çok zor. Her şeyi isteyip de hiçbir şeye karar verememek ne demek işte o an anladım.

  Bütün bu sorunlar elbet bir şekilde çözülür. Ama biricik ve en önemli konu geçen ay başladı. Vücudumun diğer yanında bulunan ve bir anlamda kardeşim olan kişi ölümcül bir hastalığa yakalandı. Fakat bende hiçbir emare yoktu. Hastanede birlikte yattık. Çeşitli kontrolleri birlikte yaşadık. Tüm muayeneler hiçbir sonuç vermedi tabii. Ve geçen hafta o hayatını kaybetti. İkimizi aynı kalp hayata bağladığından onun nasıl öldüğünü hâlâ anlayabilmiş değilim.

  Açıkçası şuan içimde en ufak bir yaşama belirtisi duymuyorum. Ve ölen kardeşim günden güne kokup, çürümeye başladı. İnsan içine bile çıkamıyorum. Herkes bana iğrenerek bakıyor. Haklılar da... Anlayacağınız o ki şimdi vücudumun sol yanında bir ölü var.

 2. #2
  - Çevrimdışı
  Süper Aktif Üye RABİA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Mar 2008
  Mesaj
  4.585
  Blog Mesajları
  4
  Rep Gücü
  52573
  bunu okumuş muydum?.......
  Tırtılın Dünya'nın sonu dediğine;
  Usta, kelebek der.

 3. #3
  - Çevrimdışı
  Tecrübeli Üye Kafka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Oct 2009
  Nerden
  Labirent
  Mesaj
  278
  Blog Mesajları
  1
  Rep Gücü
  16024
  Okumuş olma ihtimaliniz hayli yüksek. Bunal Öyküleri başlığı altında kaleme aldığım öykülerdendir.

Yukarı Çık