4. Sayfa, Toplam 4 BirinciBirinci ... 234
Gösterilen sonuçlar: 31 ile 34 Toplam: 34

Din,Dinler bölümü kapatılmıştır

SUPERMEYDAN ONLİNE Kategorisi Duyurular-SSS Forumunda Din,Dinler bölümü kapatılmıştır Konusununun içerigi kısaca ->> Yorum ; Gerekenler bilgilendirilmeden yapılmalı.Madem şikayetci düşünceler var, bu ileriyi görememenin ifadesi... Madem isyan var Bu zamansızlığın ifadesi.....

 1. #31
  - Çevrimdışı
  Tecrübeli Üye Kadim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Dec 2009
  Nerden
  İtalya
  Yaş
  38
  Mesaj
  271
  Rep Gücü
  21490
  Yorum ; Gerekenler bilgilendirilmeden yapılmalı.Madem şikayetci düşünceler var, bu ileriyi görememenin ifadesi... Madem isyan var Bu zamansızlığın ifadesi..

 2. #32
  - Çevrimdışı
  Aktif Üye tntcool - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Jan 2010
  Nerden
  Antalya
  Mesaj
  2.191
  Blog Mesajları
  3
  Rep Gücü
  54809
  İbrahim Peygamberin kapısını bir gün bir yolcu çalmış. Misafiri hemen içeri alan İbrahim adama elinde bulunanlardan bir tas çorba yaparak ona ikramda bulunmak istemiş. Çorbayı yapıp da geri geldiğinde adamın evi ısıtmak için İbrahim'in yaktığı odunlardan çıkan ateşin önünde eğildiğini görünce, '' Be adam, sen ne cüretle benim evimde ateşe tapıyorsun! Defol git! Allah belanı versin diyerek, onu evden apar topar kovmuş. Rahman ise peygamberine şöyle seslenmiş :''Ben o adama günün her saniyesi nefes aldırıyor, havadan, sudan ve yeryüzündeki her türlü nimetten faydalanmasını sağlıyorum. Onun yürüyebilmesi ve işlerini görebilmesi için uzuvlarını sağlam, gözlerini açık, kulaklarını duyar, konuşup derdini ifade edebilsin diye dilini işler halde tutuyorum. Sen ise ona bir çorbayı çok gördün.'' Bunu duyar duymaz Peygamber adamın arkasından koşarak kendisinden özür dilemiş, evinde onu en iyi şekilde ağırlamaya çalışmış...


  Kıssadan hisse... Sanırım HEPİMİZİN buradan çıkaracağı dersler olmalı...

 3. #33
  - Çevrimdışı
  Kıdemli Üye onuc13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2007
  Yaş
  46
  Mesaj
  559
  Rep Gücü
  2430
  "Din" bölümünün kapatılmış olması paylaşım açısından forumu kısırlaştırır. Çok değil birkaç ay sonra magazin sayfasına döner.
  Forum sayfası bedel ödememeli...!
  Sayfayı karalayanlar bedel ödemeli...!!!

 4. #34
  - Çevrimdışı
  Acemi Üye
  Üyelik tarihi
  Oct 2010
  Nerden
  İzmir
  Mesaj
  199
  Rep Gücü
  2598
  Kapatılan bölümün altyapısında tahammülsüzlük vardır. Tahamülsüzlük olduğu sürece de bu gibi konuların tartışılması zordur. Ayrıca gördüğünüz gibi kapatılmaya sebep olanların bir bölümü cezai işleme tabi olmuş, bir bölümü ise ödüllendirilmiştir. İnsanların taraf olak zorunda kaldığı bir bölüm malesef ki yöneticileri zan altında bırakır.

  Sayın dogangünes'e neredeyse 1 hafta boyunca sitemde bulundum, Çünkü tarafsızlığını sorguladım. Ama gördüğünüz gibi din gibi bir konunun tartışıldığı bir forumda bir yöneticinin tarafsızlığını koruması çok zordur. Mevzu olan din olduğunda amaç tarafsızlıksa bu imkansızdır.

  Sevgili Atoma verilen bir cevapta adımı kullanan arkadaşa da iletmek istediğim, konu bitmiş, tartışma olmaması için koca bir başlık kapanmış, buna rağmen sataşıyorsun. Hiç gereği yok.

  (Bu arada özel msg'yi de kapatmışsınız, bu sayede yönetime de ulaşamıyorum, kapanmaya sebep olan diğer arkadaşlara da aynı uygulama yapılıyor mu?!)

  Bu sonuçtan çıkartılacak ders:

  Saygı Her Şeyden Önce...

4. Sayfa, Toplam 4 BirinciBirinci ... 234

Benzer Konular

 1. Siyaset Bölümü kapatılmıştır
  YukseLL Tarafından Duyurular-SSS Foruma
  Yorum: 71
  Son mesaj: 26-12-2014, 01:09 PM
 2. Pozitivizm ve dinler
  mopsy Tarafından Felsefe Forum'u Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 08-10-2011, 10:41 PM
 3. Hak dinler
  bziya Tarafından islam (Müslümanlık) Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 20-09-2009, 09:58 PM
 4. Dinler Tarihi
  dogangunes Tarafından Tarih Forum'u Foruma
  Yorum: 49
  Son mesaj: 21-08-2007, 09:42 PM
Yukarı Çık