Gedik Holding bünyesinde kurulan GedikGross.com | Alışverişin en renkli sitesi isimli e-ticaret sitesi, başlattığı ''Pazartesi Sendromu'' uygulaması kapsamında 40 GB'lık Sony Playstation 3'ü internet üzerinden sadece 1 günlüğüne 399 YTL'ye satacak.

Pazartesi günleri yaşanan sendromun hafifletilmesini hedef alan kampanya kapsamında 3 şubat pazar akşamını, 4 şubat pazartesiye bağlayan dakika itibarıyla (saat 00.00'da) Pazartesi Sendromu ya da Pazartesi Sendromu adresinden 40 GB'lık Sony Playstation 3, adedi 399 YTL'den satın alınabilecek.

Sadece bir gün sürecek özel fiyat uygulaması stoklarla sınırlı olacak ve 4 şubat pazartesi günü içerisinde stoklar tükeninceye kadar devam edecek.

Siteden yapılan açıklamada internet kullanıcılarına hem keyifli bir gün geçirtmek hem de 40 gb'lık Sony Playstation 3'ü piyasa değerinin çok altında bir fiyata satın almasını sağlamanın amaçlandığı bildirildi.

Playstation 3'ün Sony'nin Türkiye distribütörü Sony Eurasia garantisiyle satılacağı da vurgulandı.

Her pazartesi farklı bir ürünle uygulamanın devam edeceğini bildiren yetkililer ürünlerin satışının stoklarla sınırlı olduğunun da altını çizdiler.

Uygulama kapsamında GedikGross.com | Alışverişin en renkli sitesi adresinden bir sonraki haftanın kampanya ürünü hakkında ipuçları da yayınlanacağı bildirildi.

Son zamanlarda Türkiye'de ardı sıra açılan fiziki teknoloji mağazalarının yaptığı uygulamaları anımsatan kampanyadan faydalanabilmek için GedikGross.com | Alışverişin en renkli sitesi üyesi olmak gerekiyor

kaynak