Üreticinin Açıklaması :

İlk Versiyonunu 2000 Yılında Yayınladığımız
"Okey Network/İnternet/PC" Gerekli Sponsor ve Maddi Destekten
Mahrum Olduğundan Başarılı Olamadı.
Fakat Artık Yeni Onlarca Özelliği ile ve Sunduğu İmkanlar İle "Okey Network/İnternet/PC" Tekrar Karşınızda...
Bu yeni Okey Programı Alışılagelmiş Tüm Okey Kalıplarını Ortadan Kaldırıyor ve Bilgisayar Ort***** Yeni Bir Bakış Açısı Getiriyor.

Artık "Okey'e Dördüncü Bekleniyor" Tabiri Tarihe Karıştı, İster Tek Başınıza Olun, İster 2 kişi veya 3 her Durumda Okey Oynamak Sorun Olmaktan Çıkıyor.
Eskiden Okey Masasını Tamamlamak İçin 4 Kişinin Bağlı Olması Gerekiyordu,
Eksik Oyuncu Olduğunda ise Okey Zevkinden Mahrum Kalıyordunuz, ama Artık Bu Değişti...

Okey Masasında 3 Kişimisiniz? 4. Yok mu? O halde 4. Kişi Olarak Bilgisayarı Dahil Edin, Eksik Oyuncunun Yerine Oynasın. Yoksa 2 Arkadaşsınız ve 2 Oyuncu Eksik, o halde 2 Tane Bilgisayarı Oyuncu Olarak Dahil Edin, Okey Oynamanın Zevkine Varın. Hem Bilgisayarın Yönlendirdiği Oyuncular Çok Zeki Oynuyorlar Hemde Sizinle Birlikte Chat Ortamında Konuşup Yorum Yapıyorlar.


İnternet Bağlantınızın Olmaması veya LAN(Yerel Ağ) Üzerinde Olmanız Okey Oynamanıza Sorun Değil. Türkiye'de İlk Defa "TAYCOM SOFTWARE INC." Tarafından Geliştirilen "Ağ Üzerinde ve Bilgisayara Karşı Oynanabilen Okey", İnternet Bağlantısı Olmadanda Çalışabiliyor. Okey'i Kendi Ev Ağınızda,İnternet Kafe'lerde, Yerel Ağın Olduğu Her Ortamda Çoklu Oyunculu Olarak Oynayabilirsiniz, Eğer Hiç Bir Ağ Bağlantısına Sahip Değilsenizde Bilgisayara Karşı Oynayabiliyorsunuz...

[download]http://www.taycomsoftware.com/okey/TaycomOkey4.0-Setup.exe[/download]

Freeware(Ücretsiz)
Türkçe
Win NT/2000/XP/2003
3.6 MB.