+ Konuya Yorum Yaz + Yeni Konu Aç
Gösterilen sonuçlar: 1 ile 1 Toplam: 1

Crossroad Trafik

HOBİ VE İLGİ ALANLARI Kategorisi Araba ve Otomobil Forumu Crossroad Trafik Konusunu okuyorsunuz, Konu içeriği kısaca ->> Crossroad Trafik olarak trafik güvenliği sektöründe edinmiş olduğumuz 25 yıllık tecrübeyle sizlere 360 derece tam zamanlı çözümle sunmaktayız. Trafik güvenliği ...

 1. #1
  - Çevrimdışı
  Üyecik
  Üyelik tarihi
  Feb 2018
  Burç:
  Boğa
  Cinsiyet
  Erkek
  Mesaj
  4
  Rep Gücü
  1

  Post Crossroad Trafik

  Crossroad Trafik olarak trafik güvenliği sektöründe edinmiş olduğumuz 25 yıllık tecrübeyle sizlere 360 derece tam zamanlı çözümle sunmaktayız. Trafik güvenliği sektöründe deneyim sahibi donanımlı ekibimiz ile sizlere trafik güvenlik malzemelerinin yanı sıra profesyonel danışmanlık hizmeti de sağlamaktayız. Trafik Güvenlik Danışmanlığı, Trafik Güvenlik Araştırma ve Analizi, Trafik Güvenlik Eğitimleri, Trafik Güvenlik Pazarlama İletişimi hizmet modellerimiz ile trafik güvenlik sektöründe tüm ihtiyaçlarınızı uzman ekibimiz ile karşılamaktayız. Crossroad Trafik olarak trafik güvenlik sektöründe vermiş olduğumuz hizmetler ve ekipmanlar ile birçok projeyi başarıyla tamamladık. Güvenlik faktörünün her zaman önemli olduğunun bilincinde olarak müşteri memnuniyetini sağlamayı amaç edinerek çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Sizlere sunmuş olduğumuz trafik güvenlik malzemelerinde önceliğimizin her zaman kalite ve uzun ömürlülük olmuştur.

  Trafik malzemeleri otoyolda, otoparkta ve araçların yoğun olarak bulunduğu cadde – sokaklarda yaygın olarak kullanılmaktadır. Trafik malzemeleri insanlara uyarıcı bir nitelik taşıdığından dolayı trafik kazalarının önüne geçmektedir. Can güvenliğini riske atacak durumlarda ve insanları uyarmak amaçlı istenilen noktalara uyarıcı trafik malzemeleri kullanılmalıdır. Crossroad Trafik olarak güvenliğinizi sağlamak amacıyla sizlere sunduğumuz trafik malzemeleri; delinatörler, trafik konileri ve trafik dubaları, hız kesici ve yol kasisi, fonksiyonel hız işaretleri gibi tüm güvenlik ekipmanlarını Crossroad Trafik kalitesiyle sitemizden bulabilirsiniz.

  Delinatör; otoyol, otopark, iş sahaları ve şerit ayırma gibi tehlike arz eden ve trafik kazalarına yol açacak kritik noktalarda kullanılmaktadır. Delinatörler üretildiği TPU (Termoplastik Poliüretan) malzemesinden dolayı esnek ve dayanıklı bir yapıya sahiptir. Araç veya insan çarptığı zaman zarar görmez ve uzun yıllar güvenle kullanılabilir. Delinatörler bulunduğu yere sabitlenmesi için alt kısmında bulunan bölmelerden vida yardımıyla yere monte edilebilir. Delinatörler uzunluklarına göre delinatör 75 cm, delinatör 45 cm, delinatör 100 cm olarak farklı boyutlarda üretilmektedir. Delinatörler reflektörlü ve reflektörsüz olarak da bulunmaktadır. Crossroad Trafik’den delinatör fiyatlarını öğrenebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

  Trafik konileri; trafik kontrol noktaları başta olmak üzere bir çok alanda uyarıcı amaçlı kullanılmaktadır. Güvenliğin sağlanması ve olası kazaların önüne geçmek amaçlı trafik dubaları kesinlikle kullanılmaktadır. Trafik konilerinin sert plastik malzemelerden üretilmiş olup dayanıklı bir yapıya sahiptir. Trafik dubaları kullanım amacına göre farklı boyutlarda kullanılabilir. Crossroad Trafik olarak ürün çeşitlerimiz arasında Kırılmaz Trafik Konileri, Eko Plastik Trafik Konileri ve Reklam Konileri. Olmak üzere üç farklı tipte trafik konisi bulunmaktadır. Trafik konilerimiz 30 cm ile 90 cm uzunluklarında değişim göstermektedir. Trafik yol dubası fiyatlarını Crossroad Trafik ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

  Hız kesici; güvenliği arttırmak adına hız kaynaklı kazaların yoğun olduğu sokak ve caddelerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Trafik akışının kontrol edilmesi ve kazaların azaltılması amacıyla kullanılan yol kasisleri sürücülere uyarı amaçlı olup hızını azaltmaya yöneltmektedir. Kullanımı kolay ve işlevsel özelliğe sahip olan yol kasisi ve hız kesicilerin montajı da kolaydır. Tümsek yavaşlatıcı olarak da bildiğimiz hız kesicilerin üretildiği maddeye göre çeşitleri bulunmaktadır. Crossroad Trafik olarak sizlere sunduğumuz Kauçuk Hız Kesiciler, Plastik Hız Kesiciler ve Kapanlı Hız Kesiciler ile farklı türlerini sizlere ulaştırmaktayız.
  Crossroad zengin ürün çeşitliliği ve dayanıklı uzun ömürlü trafik güvenlik malzemelerinde bulabileceğiniz Refüj Başı Tabelaları, Fonksiyonel İkaz İşaretleri, Reklam ve Uyarı Dikmeleri, Yol Butonları ve Esnek Şerit Ayırıcıları, Flaşörlü Uyarı Lambaları, Trafik İşaretleri, Yardımcı Trafik Ürünleriyle sizlerin tüm ihtiyaçlarına tam zamanlı çözümler sunmaktadır. Crossroad trafik olarak uygun fiyatlı güvenilir uzun ömürlü trafik malzemeleri hakkında detaylı bilgi almak için 0 (212) 560 15 05 telefon numarasından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 2. # ADS
  İlginizi Çekebilir
  Üyelik tarihi
  Daima
  Mesaj
  Çok:)
   

Benzer Konular

 1. Trafik polisi
  ErDaLL Tarafından Öykü ve Hikayeler Foruma
  Yorum: 2
  Son mesaj: 30-09-2010, 01:24 AM
 2. Trafik cezası
  Apollonius Tarafından Günün Fıkrası Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 08-02-2010, 03:54 PM
 3. Trafik kontrolü
  mopsy Tarafından Günün Fıkrası Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 27-01-2010, 09:30 AM
 4. Trafik İşaretleri
  dogangunes Tarafından Araba ve Otomobil Foruma
  Yorum: 4
  Son mesaj: 10-01-2008, 02:20 PM
 5. Trafik Kanunu
  YukseLL Tarafından Araba ve Otomobil Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 06-12-2006, 01:02 PM

Anahtar kelimeler

Yukarı Çık