Sürücü eğitiminde yepyeni bir dönem başladı…Türkiye’de ilk defa web sitesi üzerinden tüm teorik ders eğitim olanaklarını sürücü adaylarına sunarak mükemmel bir hizmet sunuldu.

Özel Eğitimciler Sürücü Kursu‘nun başlattığı bu hizmet,sadece kendi kursiyerleriyle kalmıyor,başka sürücü kurslarındaki sürücü adaylarının da bu platformdan faydalanmasına olanak sağlıyor.

Platform üzerinden eklenen zengin görsel içerikli konular okunabiliyor, testler çözülebiliyor.Test çözerken aynı zamanda öğretmenlerin teste belirlediği sürenin işlemesi gerçek bir sınav havası katıyor.

Olayın en güzel tarafı ise karne bölümü.Üyelerin konu okuma,test çözme durumları sistem tarafından kaydedilip öğrencinin başarısını görmesine olanak sağlıyor.Aynı zamanda sisteme kayıtlı öğretmenler de kursiyerlerin karnesini görebilmesi,onlara ödev ve mesaj gönderebilmesi,öğrenciler arasında gruplar oluşturulup bu gruplara ders konusunda özel takviyeler yapılabilmesi de platformun içerik ve iletişim sisteminin ne kadar önemli olduğunun bir göstergesi.

Öğretmen ve kursiyer arasındaki iletişim öğrencinin başarısını arttırmakta büyük rol oynuyor.Kendi kursiyerleri dışında,500′ün üzerinde sürücü adayına verilen bu hizmet,ehliyet alabilmek için mükemmel bir bilgi kaynağı.

Hayatımızda çok büyük bir önem taşıyan internet ve bilgisayar ortamında,insanların birbirleriyle iletişim kurması dışında böyle büyük hizmetler verilmesi,hayatı büyük bir ölçüde kolaylaştırıyor.

Platformun web adresi ise, zel Eitimciler Src Kursu | ve zel Eitimciler Src Kursu |

eğitimgündemi