Ürünlü ve sanal Poslu

Üstelik Peşin Fiyatına 12 Taksitle

Örnek site; www.evegelir.com
Satın almak için link; Sanal Maaza Paketleri-EveGelir.Com .::: Just and Fast Toplu Tedarik ve Hzl Sat Sistemi. Drop shipping sistemlerinde Lider ve nc sistem.
Kelime aramaları; eticaret, e-ticaret, sanal mağaza. Muhtemelen satın almak isteyen şirketimizi arar; EveGelir.Com'dan aradığınızı bildirmeyi unutmayınız. Bu konuda şirketimize güvenebilirsiniz. Bizden sanal mağaza almanız durumunda isterseniz siz de bizim adımıza sanal mağaza satıp gelirinizi arttırabilirsiniz.(sanal mağaza satışında daha başarılı olabilirsiniz.)
Sanal Maaza Paketleri-EveGelir.Com .::: Just and Fast Toplu Tedarik ve Hzl Sat Sistemi. Drop shipping sistemlerinde Lider ve nc sistem.
Yukarıdaki link ile ( Sitemizde Sanal Mağaza Paketleri Kategorisi) Satışa sunulan sanal mağaza paketleri hakkında bilgi edininiz. Kazanç sağlamanızda işinize yarayacaktır.

Mevcut Paketler:

- All in One Paket : Bu paketi satın alan bir üye ömür boyu Sanal mağaza paketini kullanma hakkına sahip olmuş oluyor.

- Yıllık Kiralamalı All in One Paket: Yıllık Kiralama bedeli ödeyerek Sanal mağazanın tüm kullanım haklarına 365 gün süreli sahip olunuyor.

- Aylık Kiralamalı All in One Paket : Aylık Kiralama bedeli ödeyerek sanal mağazanın tüm haklarına 1 ay süreli sahip olunuyor.

- One Self Kurumsal Paket : Kendi sanal mağazasını, kendi ürünleri ve kendi güvenlik altyapısı ve kendi ödeme alt yapısı ile işletömek isteyen İşletmelerin satın alabilecekleri snaal mağaza paketi.

- One self Küçük işletme Paketi : One self kurumsal paketin Sanal Pos entegrasyonu olmayan hali. Sadece Havale ile ve kapıda ödeme sistremi ile çalışmaktadır.

Yıllık ve Aylık kiralama ile alınan paketlerin dışındaki tüm paketlerde Yıllık Hosting ve Güvenlik alt yapısı Ücreti alınmaktadır. One self küçük işletmelerden yıılık 200.-TL One self Kurumsal paketten 300.-TL All in One paketten ise 250.-TL Hosting ve SSL ücreti adı altında Yılda bir defa alınmaktadır.


Daha önce aşağıdaki konuyu açmıştım ama linkler ve paketler değiştiğinden yeni bir konu açıyorum ve düzeltiyorum;

http://www.supermeydan.net/forum/for...read69766.html

JustandFast Sanal Mağaza E-Ticaret, ürünlerinizi internetten satabilmeniz için paket haline getirişmiş profesyonel e-ticaret yazılımıdır. Kullanımı çok basit ve hiç bir web bilgisi gerektirmeyen JustandFast Sanal Mağaza e-ticaret yazılımı ile ürünlerinizi çok kolay girebilir ve 1 günde sanal mağazanızı açabilirsiniz. JustandFast Sanal Mağaza yeni bir pazarlama kanalı elde ederek ürünlerinizi e-ticaret ile hızlı, güvenilir ve kolay satmanızı sağlar.

detaylı bilgi için:

hem ürününüz, hem de sanal posunuz varsa;

Just and Fast One Self Kurumsal E-ticaret (Sanal Mağaza) Paketi

Just and Fast One Self Küçük İşletme E-ticaret (Sanal Mağaza) Paketi

ürününüz ve sanal posunuz yoksa(alttaki linklerin hepsini birden inceleyiniz, birbiri ile bağantılıdır)

Just and Fast All in One Drop Shipping Sanal Mağaza Paketi - E-Ticaret Paketi

Yıllık Sanal Mağaza Kiralama Just and Fast All in One Drop Shipping Sanal Mağaza Paketi - E-Ticaret Paketi

Aylık Sanal Mağaza Kiralama Just and Fast All in One Drop Shipping Sanal Mağaza Paketi - E-Ticaret Paketi

Vakıfbank Kredi Kartlarına Peşin Fiyatına 4, 5, 8 Taksit veya 12 aya kadar taksit imkanı.
Tüm Bankaların Bonus Kartlarına Peşin Fiyatına 4 Taksit veya 12 aya kadar taksit imkanı.
Diğer Tüm Kredi Kartlarına Peşin Fiyatına Tek Çekim.

eğer siz de bizim gibi sanal mağaza satmak isterseniz;

EveGelir.Blogcu.Com - Blogcu

eğer bize soru sormak isterseniz;

ee koskoca supermeydan ne güne duruyor :D bu forumda sorularınızı sorunuz :D