Okey Tavla ve Batak paketimiz tek Server üzerinde çalisan uygun ve hızlı bir çözüm. Mevcut olan Üyelik sistemine baglanma imkanını taniyan Oyun Portalimiz ayri Tablolarda Oyuncularin Admin, Özel Üye, ve Puanlarini kaydeder. Oyunlarla birlikte verdigimiz Admin Panelinden Oyuncu islemlerini yapabileceksiniz. Demo site http://okey.shellciyiz.biz ve diğer 2. versiyon http://game.shellciyiz.biz inceleyebilirsiniz.
Ayrica Misafir (guest) girişi olan bu script 1 Adet Banner imkani taniyor. Oyundaki Üyelerin ya Admin derecesine göre ve ya Puanlarina göre renklerini istediginiz sekilde ayarliyabileceksiniz. Tabiki Oyunlardaki Appletlere kendi Sitenizin Logosunu yerlestirebilirsiniz. Oyunlarda 20 çesit Avatar bulunmaktadir. Bu Avatarlari istediginiz sekilde düzenleme imkaniniz var, ve ayrıca botlarla oyun oynama, oyun oynarken lobiyi görebilme imkanınız var.

Bu scriptin ilk kurulum ucreti 50 ytl.

Aylık ödemesi 25 ytl.

İletişim:

GSM : 05322374451
İRC : irc.shellciyiz.biz
MSN : harun@shellciyiz.biz
EMAİL: harun@shellciyiz.biz

&&&
ÖNEMLİ NOT:
Kurulum yaptığımız scriptmiz kesinlikle warez değildir. Bizim avantajımız Linux sunucumuzda java server mevcuttur çok uygun bir fiyata (ilk ay 50 Lira diğer aylar 25 Lira) bu hizmetten yararlana bilirsiniz.