Gösterilen sonuçlar: 1 ile 2 Toplam: 2

Satılık Hosting Firması

Web Tasarım ve Google Kategorisi Web Hosting Forumunda Satılık Hosting Firması Konusununun içerigi kısaca ->> Reddetmesi imkansız bir iş teklifi aldığımdan dolayı, 8 yıllık sahibi olduğum web hosting - tasarım firmamı kapatıyorum. Bu nedenle müşteri ...

 1. #1
  - Çevrimdışı
  Üyecik
  Üyelik tarihi
  Jul 2006
  Mesaj
  2
  Rep Gücü
  12

  Satılık Hosting Firması

  Reddetmesi imkansız bir iş teklifi aldığımdan dolayı, 8 yıllık sahibi olduğum web hosting - tasarım firmamı kapatıyorum. Bu nedenle müşteri portföyümü olduğu gibi devredeceğim.
  Şu anda Teklan'da bulunan bir IBM X Series 206 server üzerinden tüm hosting faaliyetlerimizi yürütüyoruz. Server'da hepsi lisanslı olmak üzere Windows 2003 Server Standard English, MS SQL Server 2005 Standard English, SmarterMail Professional Unlimited Domains and Unlimited User, Gene6FTP Professional Unlimited User, Helm Unlimited Domains Unlimited User programları çalışmaktadır.
  Hosting referanslarımız 200'e yakın firma veya şahıs ve 7 adet reseller'dan (biri uluslararası bir firmadır) oluşmaktadır (toplam hosting sayısı 400 civarındadır). Aynı şekilde kontrolümüz altında olan müşterilerimize ait 210 kadar domain'imiz mevcuttur. 30'a yakın da web tasarımını yaptığımız müşterimiz vardır. Tasarımlarımız html, asp ve flash sitelerden oluşmaktadır (php, MySQL, MS SQL destekli tasarımımız yoktur).
  Bu yukarıda bahsettiğim server'ı ve tüm müşteri portföyümüzü fiyatta anlaşabileceğimiz bir hosting / web tasarım firmasına satmak istiyoruz. Satış koşulları, devirler gibi tüm konularda tabii ki detaylı olarak görüşeceğiz.
  Şu anki firmam 2 ortaklı (benim hissem % 95, diğer ortak da kardeşim diyebileceğim bir arkadaşım) bir limited şirkettir. Şu anda fazla borcu bulunmamaktadır, zaten şirketimi devir almak isteyen olursa mali müşavir firmamla da görüşeceksiniz ve firmayı borçsuz alacaksınız. Veya sadece hosting'ler, domain'ler, tasarımları almak istiyorsanız ona göre firmamın tasfiyesi için işlemleri başlatacağım.
  Ek bilgi olarak müşterilerimin büyük çoğunluğu bana sadık ve eski müşterilerimdir, hosting ve reseller fiyatlarımız da piyasaya göre yüksek sayılır. Bu bilgileri satış aşamasında sizlere aktaracağız.
  Takdir edersiniz ki şu aşamada herhangi bir kimlik açıklayıcı bilgi veremem, ama ilk görüşmelerden sonra anlaşacağımızı hissedersek size bilgileri çok düzenli bir şekilde vereceğiz.
  Konu ile ilgili ciddi firmalar veya şahıslar bana hostingfirmasi@gmail.com adresinden ulaşabilirler.
  Saygılarımla

 2. #2
  - Çevrimdışı
  Üyecik
  Üyelik tarihi
  Jul 2006
  Mesaj
  2
  Rep Gücü
  12
  İlanda belirttiğim hosting firmamın satışı tamamlanmıştır, ilgilenen tüm arkadaşlara teşekkür ediyor, başarılı çalışmalar diliyorum.

Benzer Konular

 1. Satılık Hosting, Domain ve Web Tasarım Müşterileri
  hayridumanli Tarafından Web Hosting Foruma
  Yorum: 4
  Son mesaj: 07-02-2010, 06:10 PM
 2. Satılık Hosting ve Domain Müşterileri
  hayridumanli Tarafından Web Hosting Foruma
  Yorum: 2
  Son mesaj: 07-02-2010, 06:10 PM
 3. Satılık Linux Hosting Ekonomik Paket (DAHA 9 AYI VAR)
  carlos77 Tarafından Web Hosting Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 31-03-2009, 02:54 PM
 4. Yorum: 0
  Son mesaj: 04-06-2008, 03:57 PM
 5. Sok Hosting Kampanyaları Yasam Hosting Güvencesiyle Sizlerle
  Yasamhosting Tarafından Web Hosting Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 25-01-2008, 09:49 PM
Yukarı Çık