Galatasaray'da Adnan Polat'ın başkan olması ile koltuğu riske giren ve Adnan Polat'ın, "Gelecek sezon Feldkamp alt yapıya geçecek" açıklamaları ile ayrılmasına kesin gözle bakılan Galatasaray teknik direktörü Karl-Heinz Feldkamp görevinden istifa etti.

KULÜPTEN YAPILAN AÇIKLAMA !

Sarı - kırmızılı kulübün resmi internet sitesinden yapılan yazılı açıklamada şöyle denildi:

''Sezon başından bugüne Galatasaray Profesyonel Futbol Takımı'nın teknik direktörlük görevini sürdürmekte olan Karl-Heinz Feldkamp, yönetim ve teknik direktör arasındaki fikir ayrılıklarından dolayı istifa etmiştir.

Karl-Heinz Feldkamp'ın istifası Galatasaray Spor Kulübü yönetim kurulu tarafından kabul edilmiştir. Yönetim kurulumuz bu istifayı kabul ederken, teknik direktör yardımcısı Ahmet Akcan'ın da istifasını istemiştir. Yarın oynanacak olan Galatasaray-Gençlerbirliği karşılaşmasında Adnan Sezgin - Burak Dilmen - Nezih Ali Boloğlu ve Cevat Güler'den oluşan ekip görev yapacaktır

Bu sezonun sonuna kadar görev yapacak olan teknik heyet en kısa zamanda belirlenecek ve takımın başına getirilecektir.

Yönetim kurulumuz, bu gelişmenin takımımızı iki kupada şampiyonluk hedefinden geri çevirmeyeceği gibi, hedeflere daha sıkı sarılarak bir kenetlenme ve yeni bir motivasyon oluşturacağına yürekten inanmaktadır.

Karl-Heinz Feldkamp'a ve Ahmet Akcan'a kulübümüze bugüne kadarki katkılarından dolayı teşekkür eder ve başarılar dileriz. ''
Evet ! Galatasaraylılar Takımınızın başında Teknik Direktör olarak kimi gormek istersiniz?