Mevsimleri düşünelim,ilkbahar.yaz.sonbahar,kış.

Yaz=madde olsun
Kış=antimadde olsun
ilkbahar=?(bilinmiyor)
sonbahar=?(bilinmiyor)

Yaz mevsimine madde dediğimiz takdirde doğal olarak zıttıda yani kış mevsimide antimadde olmuş oluyoR.İlkbahar ve sonbahar bize madde ve antimaddeinin dışında evrende gizli olan daha değişik maddeler olduğu kanısına YAKLAŞTIRDI..Benim teorime göre ilkbahar ve sonbahar mevsimi şunu söylüyor bize.

Yaz=madde
Kış=antimadde
İlkbahar=ikiz madde(madde benzeri)
sonbahar=zıt ikiz madde(antimadde benzeri)

yaz mevsimine +1 dersek,kış mevsimi doğal olarak -1 oluyor.ilkbahar,yazın benzeri olarak +2 oluyor sonbahar kışın benzeri olarak -2 oluyor.yani aşağıdaki gibi oluyor
yaz=+1
kış=-1
ilkbahar=+2
sonbahar=-2 oluyor..,


Birde bu konuya matematik açısından bakalım.Matematikte dört işlem vardır bildiğimiz gibi,Toplama,çıkarma,çarpma,bölme..

Toplama=madde olsun
Çkarma=antimadde olsun
Çarpma=?(bilinmiyor)
bölme=?(bilinmiyor)

Toplama işlemine madde dediğimiz takdirde,doğal olarak zıttı çıkarma antimadde oluyor.Sonuçta çarpma ve bölme yine bize antimadde dışında gizlenmiş olan daha değişik özelliklerde maddeler olabileceğini gösteriyor.Benim teorimde antimadde dışındaki gizli maddelere madde zıt ikiz madde dedim.Bu sadece benim teorim fikrime katılmaya bilirsiniz ama bence doğru bu..Yani aşağıdaki gibi oluyor.

Toplama=madde
Çıkarma=antimadde
Çarpma=ikiz madde(madde benzeri)
Bölme=zıt ikiz madde(antimadde benzeri)

Toplama ve çarpma işlemi birbirne benzer bir yönde.Toplama işleminde ve çarpma işleminde pozitif sayılarla yapılan işlem her zaman büyür.mesela 2 sayısını 3 ile topladığınızda veya 2 sayısını 3 ile çarptığınızda sonuç herzaman o sayıdan büyüktür.2+3=5>2 2.3=6>2 farkındaysanız hep büyük oluyor ilksayıdan sonuç.O yüzden tolama madde olursa çarpma ikiz madde oluyor yani madde benzeri oluyor.
Çıkarma işleminede antimadde dediğimiz takdirde bölme antimadde benzeri oluyor.Neden derseniz çıkarma ve bölme işleminde iki pozitif sayıyla işlem yaptığımız takdirde sonuç her zaman azalır..yani bölme ve çıkarma işlemi aynı yöne farklı yollardan giden iki ok gibidir.aYNI ÇARPMA VE BÖLME İŞLEMLERİNDE OLDUĞU GİBİ.


Toplama=+1
Çıkarma=-1
çarpma=+2
Bölme=-2


bu kural yönlerdede vardır.Doğu,batı,güney,kuzey.


Doğu=madde olsun
Batı=antimadde olsun
güney=?
kuzey=?


Yönlerde doğu yönüne madde dersek batı antimadde oluyor doğal olarak..Güney ve kuzeyi ikiz madde ve zıt ikiz madde olarak tanımladım ben teorimde..

doğu=madde
batı=antimadde
güney=ikiz madde(madde benzeri)
kuzey=zıt ikiz madde(antimadde benzeri)


bu dörtlü kural herşeyde vardır.maddenin yapısında atomada herşeyde.+1 -1+2 -2 kuralı hiç değişmez..

Bugün cernde deneyler yapılmakta o deneylerin amacı şudur.Antimaddeyi tutup onunla bomba silah yapmak.Madde +1 olunca antimadde doğal olarak-1 oluyor .ikisi karşılaştığı anda yani görünen maddeden oluşmuş evren antimadde yle karşılaştığı zaman yok oluyor.şu kuralla +1+(-1)=0 .
yani +1olan madde gitti öldü bitti.

burdan cerne diyoruzki antimadde yi arayıp tarayıp evreni yok etmek için uğraşağına.İkiz madde yi arada dünya kurtulsun refah bulsun.neydi formülüz madde +1 ikiz madde neydi=+2

toplayın bakalım ikisini ne oluyor +3 yani bizim gördüğümüz evren şu anda sadece +1 ikiz maddeyi bulursak +2 daha ekleyeceğiz üstüne.

Bunlar benim teorim bilmem ne kadar doğru bulunur ne kadar yanlış bulunur,ama hiç yoktan fikirlerime katılmıyosanız bile saygı duyun lütfen...