Gösterilen sonuçlar: 1 ile 6 Toplam: 6
 1. #1
  Aktif Üye ümmi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Aug 2009
  Mesaj
  1.889
  Rep Gücü
  33022

  İçindeki İsrail aşkı bambaşka!

  İçindeki İsrail aşkı bambaşka!
  Yıllardır Doğan medyası yayın ilkleri doğrultusunda bize standartlarını gösteriyor..31 Mayıs 2010 Pazartesi 14:50
  Doğan medyası kimin sözcülüğünü yapıyor?

  Yıllardır Doğan medyası yayın ilkleri doğrultusunda bize standartlarını gösteriyor: Yahudi’ye hoş görü, Müslüman’a kin.

  Sadece birkaç örneği hatırlayalım; Namaz kılan öğrencileri şeytan ayini düzenleyen satanistler gibi manşetlere taşımıştı.

  Irak’ın Süleymaniye uçağının pilotu Atatürk Havalimanı’nda namaz kıldığı için dinamit lokumlarını beline saran canlı bomba gibi lanse edilmişti.

  Cuma namazı için camiye giden öğrenciler küçük yaşta alkollü eğlenceye katılan uyuşturucu müptelaları gibi ekranda “deşifre” edilmişlerdi.

  Hâlbuki aynı medya çok defaları hava alanlarında ibadet eden Ortodoks Yahudileri hoşgörü ve kardeşlik maskeli sunumlar eşliğinde yayınlıyordu.

  Yine aynı medya başörtülü öğrencileri 17.y.y.’daki gizli mason örgütü üyeleri gibi muammalı ama buram buram terör ve bölücülük kokan bir kisveyle basında servis ediyordu.

  Aynı medya sayesinde; İngiltere’de yaşayan, pek modern bir dünya görüşüne sahip olan bir ergen gencinden yahutta cinsi sapkınlıkları olan iyi örnek sınıfında bulunmayan bir Amerikalıdan bile daha çok baldır/bacak/göğüs görüntüleri görüyor: Türk okurları ve izleyicileri.

  Filistin'de okullar bombalanırken tüm dünya internet medyası bunu manşetlerine an be an taşırken yine aynı medya değil miydi günün ülkesi olarak durduk yere İsrail'i manşetine taşıyıp turistik amaçlı olarak tanıtan? Hiç Filistin'den bahsetmeyen?

  Aynı medya sözüm ona "kaynak çevirisi" yapıp muasır yayıncılık anlayışıyla: peygamberimiz Hz. Muhammed’e dil uzatabiliyor, kitabımız Kur’an’ı Kerim’i tahrif edebiliyor. Batı ülkelerinin ulusal medyalarının yapmadığını ve yapamadığını yapacak kadar ileri bir Doğan medyasına sahibiz.

  O kadar ki:

  Yardım gemilerine yapılan “saldırı”yı Avrupa medyası insanlık dışı olarak verdikçe, buna “saldırı” dedikçe, bazı Avrupalı yayın organları “apaçık terörizm” dedikçe bizim Doğan medyası sadece İsrail medyasının kullandığı tabiri kullanıyor: “operasyon” diyor.

  Şimdi soruyorum: Türkiye Cumhuriyeti toprakları içinde yer alan; bu ülkenin insanlarından para kazanan ve bu ülkenin insanlarına hizmet (!) eden Doğan medyası kimin sesi?

 2. #2
  bursali68
  Misafir..
  Merhaba,

  Şimdi soruyorum: Türkiye Cumhuriyeti toprakları içinde yer alan; bu ülkenin insanlarından para kazanan ve bu ülkenin insanlarına hizmet (!) eden Doğan medyası kimin sesi?
  Hemen yanıtlayayım ; İktidara gelmeden önce,şimdiki İKTİDARIN sesiydi...

  " Keser döner sap döner,gün gelir hesap döner "...

  Sağlıcakla kalınız.

 3. #3
  Aktif Üye ümmi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Aug 2009
  Mesaj
  1.889
  Rep Gücü
  33022
  değildi efenim.Ne geçmişte ne şimdi.

 4. #4
  Acemi Üye ĐЄŁī ЄکмΞЯ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Mar 2010
  Nerden
  Rüzgarı sert Delikanlısı mert olan Memleketten
  Yaş
  36
  Mesaj
  197
  Rep Gücü
  11185
  Hergün israilden destek alan medyayı izleyip okuyoruz..Onların ürünlerini tüketiyoruz..Ekonomik olarak onları güçlendirmeyede devam ediyoruz..Bunu dünkünne veya bugünküne bağlamak yanlış olur..İsrail tohumu uzun yıllar önce atıldı bu ülkeye..

 5. #5
  1. Hikaye yarışma birincisi
  2. Avatar yarışma birincisi
  Venhar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Dec 2007
  Nerden
  Bilmiyorum :)
  Mesaj
  4.887
  Rep Gücü
  81913
  Alıntı bursali68´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
  Merhaba,  Hemen yanıtlayayım ; İktidara gelmeden önce,şimdiki İKTİDARIN sesiydi...

  " Keser döner sap döner,gün gelir hesap döner "...

  Sağlıcakla kalınız.


  Birini veya birilerini eleştirirken elimizi vicdanımıza koyalım ... hani bazen o haksız yere eleştirdiğimiz cümleler kimbilir birgün bizede dönebilir efendim :)

 6. #6
  bursali68
  Misafir..
  Alıntı mekselina´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
  Birini veya birilerini eleştirirken elimizi vicdanımıza koyalım ... hani bazen o haksız yere eleştirdiğimiz cümleler kimbilir birgün bizede dönebilir efendim :)
  Merhaba,

  Sn.MEKSELİNA,ben de zaten elimi " Vicdanıma " koyarak bunu söylüyorum.Ankara'da Milli Kütüphane vardır,oraya gidip bundan tam 8 yıl öncesinin " Seçim atmosferine ait " gazeteleri okumanızı,bundan tam 8 yıl önceki " özel TV " yayınlarına bir göz atmanızı öneririm...Bakalım alt alta koyduğunuzda eleştirilen yayın organlarının haberlerini acaba yine aynı eleştiriyi yapabilecek misiniz...

  Benim de dediğim zaten hesabın döndüğüdür.Yani binilen kayık sahile kadar sağ salim getirince o kayık ve kayıkçıyla iş biter.Sonra da o kayıkçı " tu kaka " oluverir.

  Bilemiyorum anlatabildim mi???

  Gazetelere veya yayın kuruluşlarına bir kulp takmak veya bulmak kolay...Çünkü geçmişten de zaten MANDA HEVESLİSİ olarak TESCİLLİYİZ...Amerikan Mandası,Kürt Teali Cemiyeti...vs.vs...

  Bu bağlamda,Doğan gurubu " Yahudi Hizmetkarı "...peki ya diğerleri acep " Arap Hizmetkarı " olmasın veya " Yeşil Sermaye "...Hoş Sn.Besim TİBUK'un dediği gibi belki de " paranın KARASI-GRİSİ olmaz,para paradır " sözü geçerlidir ne dersiniz???Yani tüm sektörler hepsi bir şeylere hizmet eder...O sektör yıllar öncesinin hafızalarımızda kalan hizmet sektörü ( kar amacı gütmeyen ) PTT si değiller...

  Birilerine o eleştirdikleri gazetelerde dini anlamda anlayışlarına dokunan bir şeyler olunca anında Yahudi Hizmetkarı oluveriyor...

  Dikkat ettiniz mi ,bakın forumdaki konulardan birinde " İsrail Te Aviv'deki " gösterilerde " Kürdistan ve Ermenistan Bayrakları " açıldığını söylüyor.Biz ne diyoruz Arzu Mavud-Büyük Kürdistan-Büyük Ermenistan hayali hepsi Yahudi oyunudur diye bas bas bağırmıyor muyuz...

  Peki bunu dinlemeyip Kürt ve Ermeni açılımı yapan Hükümet kime hizmet ediyor ,bir de bu tarafından bakınız,ÖZGÜRLÜKLERE mi,güldürmeyin beni Allah aşkına...

  Yani ;

  Doğan Medya gurubu haberleriyle = Yahudilere hizmet ediyor...
  Hükümette Kürt ve Ermeni Açılımlarıyla = Yahudilere hizmet ediyor...

  Ne farkı var...

  Sağlıcakla kalınız...

Benzer Konular

 1. İşte bambaşka bir Facebook; İndirin!
  İnci Tarafından Üye İpuçları Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 14-05-2011, 03:46 PM
 2. Biz Yumurtanın İçindeki Civciv Gibiyiz
  RABİA Tarafından Dini Sohbet Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 29-12-2009, 11:52 AM
 3. İçindeki Kuleleri Devir!!
  RABİA Tarafından Edebiyat Foruma
  Yorum: 2
  Son mesaj: 06-09-2009, 05:25 PM
 4. Evin İçindeki Su Işıltısı
  dogangunes Tarafından Ev Dekorasyonu Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 21-11-2007, 02:55 AM
 5. Avucunun İçindeki Taş...
  Go[rk]eM Tarafından Edebiyat Foruma
  Yorum: 1
  Son mesaj: 02-10-2007, 11:20 PM
Yukarı Çık