Gösterilen sonuçlar: 1 ile 1 Toplam: 1

Askeri Öğrencilere Çirkin Tuzak

Tartışma Salonları (polemik) Kategorisi Serbest Kürsü Forumunda Askeri Öğrencilere Çirkin Tuzak Konusununun içerigi kısaca ->> Amirallere suikast iddianamesindeki belgeler, milletin ordusunu millete karşı kullanmaya çalışan cuntacıların TSK'da nasıl örgütlendiklerini gözler önüne serdi. SUBAY ADAYLARINA SİSTEMLİ ...

 1. #1
  - Çevrimdışı
  Acemi Üye Ala Nur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2010
  Mesaj
  124
  Rep Gücü
  4756

  Icon13 Askeri Öğrencilere Çirkin Tuzak

  Amirallere suikast iddianamesindeki belgeler, milletin ordusunu millete karşı kullanmaya çalışan cuntacıların TSK'da nasıl örgütlendiklerini gözler önüne serdi.

  SUBAY ADAYLARINA SİSTEMLİ DEVŞİRME

  Dokümanın sanık teğmenlerden ele geçtiği ileri sürülüyor ve bu belgeler hücre tipi yapılanmanın Deniz Lisesi'nde hangi öğrencileri kafese aldıklarını anlatıyor. Kullanılan ifadeler, harp okullarında subay adaylarına yönelik organize ve sistemli bir çalışma yürütüldüğünü net olarak gösteriyor.

  DENİZ LİSESİ'NDE 38 ÖĞRENCİ KAFES'TE

  Listede Deniz Lisesi'nde okuyan 38 öğrenci ile ilgili kişisel bilgiler var. Her bir ismin yanına, örgütte nasıl kullanılacağına dair alınan notlar dikkat çekiyor.

  Milletin ordusunu millete karşı kullanmaya çalışan cuntacılar geleceğin subayları hakkında: işimize yarar, dikbaşlı biri, bursları arttırılmalı, kızlara düşkün, psikopat biri ve derslerine ... Yüzbaşı takip ediyor.. şeklinde değişik notlar düşmüş.

  Notlarda, İşçi Partisi'nin deniz kuvvetlerine sızma projesi olduğu iddia edilen "Deniz yıldızı" da geçiyor. Bu proje ile yetişenlerin "özel" görüldüğü anlaşılıyor.

  PSİKOLOJİSİ BOZUK OLANLARA ÖZEL GÖREV

  D.P. isimli bir öğrenci için "psikolojiden GATA'ya sevk oldu. Çok güvenilmez" deniyor. Ancak notun dev*****, "ufak tefek işlerde para karşılığı kullanılabilecek birisi" notu düşüldüğü görülüyor.

  Bu ifadeler de illegal yapının, psikolojik sıkıntıları olan öğrencileri de, farklı maksatlar için kullandığını gözler önüne seriyor.

  aktifhaber
  Konu Ala Nur tarafından (10-02-2010 Saat 09:49 AM ) değiştirilmiştir.

Benzer Konular

 1. Hz.Muhammed'in Gençliği: Tuzak
  Rambo28 Tarafından Din ve İnanç Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 24-03-2014, 05:02 PM
 2. Öğrencilere İlk 5 Dakikası Bedava
  zekaikc Tarafından Güncel Haber ve Manşetler Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 23-09-2012, 04:24 PM
 3. Tuzak
  onairci Tarafından Sinemalar Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 09-06-2011, 11:58 PM
 4. Facebook'ta erotik tuzak
  mopsy Tarafından Üye İpuçları Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 21-04-2010, 08:55 PM
 5. Öğrencilere 10 TL'ye tatil
  mopsy Tarafından Turizm Gezi Seyahat Foruma
  Yorum: 3
  Son mesaj: 07-07-2009, 08:31 PM
Yukarı Çık